Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mit tehetek a fehércsoki...

Mit tehetek a fehércsoki mázba hogy rószaszin legyen? Lányom szülinapi tortájához kell, házilag készitsük.

Figyelt kérdés
2011. máj. 16. 14:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Málnaszörp?
2011. máj. 16. 14:14
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ételfesték

zöld kis flakonban 100Ft körül van

ízét nem változtatja meg,pár csepptől rózsaszin


(málnaszörpből több kell,nehogy túl folyós legyen)

2011. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Egy kevés piros ételfestéket nyugodtan használhatsz. A tescoban 80-90 Ft egy műanyag dobozkával, és pár csepp kell belőle, hogy szép rózsaszín legyen. De megpróbálhatjátok egy kevés málna, eper vagy meggyszörppel, bár nem tudom, változtat-e a fehércsoki állagán a szörp, de egy próbát megér.
2011. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

A Stahl konyhájában láttam egyszer, hogy céklát és a levét használta. Nem sok kaját csinálok meg tőle de ezt el tudom képzelni valami gyümölcsös krémmel. Várj megkeresem:

[link]

2011. máj. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
14:18 vagyok bocsi nem voltam túl hasznos, mert ennek nem sok köze van a fehér csokihoz, ne haragudj teljesen úgy emlékeztem hogy van :)
2011. máj. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Málna vagy eperszörp. De ha nem pont az a legfontodabb hogy rózsaszín legyen akkor a boltokban lehet kapni tündétes dobozban szivecskét vagy virágot lila-rózsaszín színben. nagyon finom édes.
2011. máj. 16. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én szörpöt tennék. de már lassan csersznyével, eperrel is színezheted.
2011. máj. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!