Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsük ki a pasinkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Hogyan készítsük ki a pasinkat?

Figyelt kérdés

Már lassan 10 hónapja vele vagyok, és sok mindene keresztül mentünk...

Fagyoskodtunk téli estéken hogy együtt lehessünk, már volt pár majdnem szakítós élményünk is, volt olyan hogy rám csapott a hülyeségeim mijatt...

De ez még semmi ő akkor is szeret most egy kicsit próbára akarom tenni hogy valóban szeret e engem vagy csak megjátssza valamint érdekel hogy reagál rájuk tudom megharagudni nem nagyon fog csak el akarom érni hogy azt mondja vége meg ő szakítson velem. utána tudom úgyis jönne könyörögni erre már van tervem először kelletem magam utána úgyis kibékülök vele csak kicsit be akarom szívatni. tudtok nekem ötleteket adni hogyan tehetném ezt meg? ilyenekre gondolok pl.: felhívom és megkérem vegyen nekem tampont... meg írok neki egy tök nyálas szerelmes verset, mutatok neki nagyon nagyon szerelmes zenéket, hogy mostantól ez lesz a kedvenc stílusom stb... köszike a válaszokat:)


L/16


2011. szept. 22. 15:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
csak hogy tudjátok lessz mert nem olyan mint ti nem olyan a felfogása nem olyan hogy ne értene meg csak egyszerűen félt engem a barátaimtól és ebbe nem tud bele törődni és azért gondoltam azt hogy talán ha vele is olyan poénokat ejtenék amiket a barátaimmal szoktam akkor talán elfogadná hogy nem 18 éves vagyok mert ő túl előre tervez hogy gyerek ház család stb én viszont még nem akarok gyereket még én is gyerek vagyok az ilyen beszélgetésekhez csak ő nem érti meg hogy nem érdekel még ez a téma hanem egyenlőre örülni kéne az együttlétnek nem annak hogy ha végzek a sulival már lessz ház meg gyerek meg ilyenek mert az még korai terv túl korai ja és ha nem tudtok normálisan írni akkor ne is írjatok nekem semmit
2011. szept. 22. 15:36
 12/15 anonim ***** válasza:
79%
Nagyon jó amit leírsz mert igazad van. Még te is gyerek vagy. Sőt még ő is. Sőt Még 22 évesen se lesz igazi felnőtt, így nem kéne még ilyeneken agyalnia, de nem ez a megfelelő módja hogy a tudtára add, mert rosszul sülhet el, és akkor csak a sírás marad, meg az önhibáztatás egy életen át. Inkább mond el ezt neki, amit nekünk ide leírtál. Szó szerint is akár. Ebből hamarabb és jobban megérti, mint az ilyen buta és gyerekes taktikázásokból. Mi nem ellened vagyunk, csak le akarunk beszélni arról, h elb.assz egy működő kapcsolatot. 22F
2011. szept. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Hogy jön ide a szórakozás,meg a disco?

Te beteg vagy ez neked a feltöltődés?

Szellemi szinted a kacsa .... alatt.

Annyira unatkozol és kicsi a fantáziád, hogy nem tudsz jobbat kitalálni?

Kirádulás, mozi, túra,és máris nem ülsz otthon. Ja ha szemétkedsz vele akkor már jól kikapcsolódsz aha értem.

2011. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
a barátod nem egy Kenny baba... te sem álltál sorba, mikor az intelligenciát osztották.
2011. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%

"ha vele is olyan poénokat ejtenék amiket a barátaimmal szoktam"


Barátaidat is így szívatod? Igazán szerethet téged mindenki. Sajnálom a párodat és a barátaidat.

2011. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!