Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet a pasinkat rávenni hogy beszéljük meg a kaocsolatunkat?

Figyelt kérdés
Úgy érzem nem teljesen jó a kapcsolatunk, hogyan tudnám a pasimat rávenni hogy üljünk le megbeszélni annélkül hogy veszekedésbe törkolna?
2009. szept. 16. 13:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Na látod, erre én is nagyon kíváncsi vagyok... :)
2009. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Hát, akit már "rá kell venni" ilyesmire, azzal az emberrel szerintem nem érdemes a továbbiakban foglalkozni... De lehet hogy csak én gondolom így mert ebből a szempontból elvagyok kényeztetve, ugyanis mi minden xart megbeszélünk, és ezt értsd szó szerint, még azt is áttárgyaljuk ha valamelyikünk csúnyán néz vagy más a hangvétele a másikkal szemben. A legapróbb dolgokat is megbeszéljük. A szexről meg órákat tudunk beszélni hogy ez volt jó, az nem volt jó, ezt így, ezt úgy, szóval én el se tudnám képzelni azt hogy sakkozni kelljen a másikkal hogy ugyan legyen már hajlandó normális hangnemben megbeszélni a problémákat...
2009. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
bár én fiú vagyok,de leirom..el kell hogy keseritselek,ilyenkor mindig benne van a pakliban a veszekedés,én szivesen veszem ha a párom leültet és elmondja mi bántja,ilyenkor én is elmondom ami engem bánt.Sz.tem egyszerüen mondd meg neki (diszkréten) hogy van valami amiről beszélgetnél,persze ne rohand le,és mindig hangsúlyozd (még ha nem is igaz) hogy ez nem egetverő probléma,csak valamiért fontosnak tartottad közölni vele.
2009. szept. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!