Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy beszéljük rá a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy beszéljük rá a barátom szüleit, hogy többet lehessünk együtt?

Figyelt kérdés

A barátom sokat van nálam, és ez zavarja a szüleit. 7 hónapja járunk, és imádjuk egymást, elválaszthatatlanok vagyunk, nem bírunk ki 2 napot egymás nélkül, de még az 1et is csak nagyon nehezen. Lehethogy betegesen szerelmesek vagyunk, vagy társfüggők vagyunk, mert ha nem vagyunk egymással akkor nincs kedvünk semmihez...és ezért rossz, hogy a barátom szüleinek nem tetszik, hogy mindig egymással vagyunk, mert megbolondulunk egymás nélkül... Mit mondjunk a szülőknek, hogy megértsék? Persze, érthető, hogy hiányolják a 19 éves fiújukat, de örüljenek, hogy még velük él. De volt már, hogy azt mondta neki az anyukája, hogy "ha ennyit vagy a bnődnél, akkor miért nem költözöl már oda?". Lehethogy féltékenyek? Ha a barátomnál is tudnánk lenni, akkor többet lenne otthon, csak sajnos nekik olyan a házuk, amit a szülők szégyenlenek, ezért nem vagyunk sosem náluk, mindig a barátom jön hozzám.

18/L


2011. márc. 28. 21:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez teljesen hasonlít a mi esetünkhöz a barátommal. Ő 18, én 16. Mi is már 7 hónapja együttvagyunk:) Általában nálam vagyunk. Az ő szülei nem szeretik h ennyit vagyunk együtt, mindig foglalkoztatják valami feladattal.... Szeretnénk minden nap együtt aludni, de csak pénteken és szombaton engedik. :(
2011. márc. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
OOoo... hát mi jó esetben is csak heti 2szer aludhatunk együtt.:(
2011. márc. 28. 22:26
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt nállunk is probléma,ő 19/F én 17/L,hétköznap nagyon sokat vagyunk együtt,hétvégén meg nálla alszom,ám ez mégsem jó a szüleinek mert nekik nem jó hogy hétköznap a fiúk van nállam.

Ám nem nagyon van mit tegyenek,a tavaszi vakációba megtiltották hhogy együtt aludjunk és hogy találkozzunk,a barátom le akart lépni egyik éjjel onnan és megmondta hogy ő nem tűri ezt tovább,azóta nem tiltanak meg neki ilyesmit.

Szereti a szüleit nagyon,de engem is és kellek neki,megprobálhatja ezt a te párod is,mert ne aggodjatok nem fogják kirakni,mégis csak szülők:)

2011. márc. 29. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az első voltam. A mi helyzetünkben azért nem engedik hogy többet aludjunk együtt, mert az anyja nagyon szereti a barátom. Előttem nem volt senkije, nem járt el bulizni, tényleg minta gyerek volt. És most hirtelen már eltűnik péntekenként és vasárnap este ér haza. Az anyukája féltékeny, meg úgy érzi h elveszíti a kicsi fiát. Sajnos. De egyszer úgyis ideje lesz kirepülni, és ha összeköltözünk, én nyertem! MUHAHAHA :D
2011. márc. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!