Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nyugodtan lehessünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nyugodtan lehessünk együtt a barátommal?

Figyelt kérdés

A barátommal már lassan 4hónapja együtt vagyunk. Ő 29, én 21. 3hónap után történt meg köztünk. Most az a problémám h anyum 1kicsit régi módi h 1lány a barátjánál aludjon.eddig 2xer megengedte de többet nem fogja. Hozzánk nem igen szeretném ha jönne a srác, mert a nagyimmal lakunk aki még régimódibb 9-10 nél tovább nem lehetne a srác, ha 1xer mégis

másnap azt hallgatnám.hogy hát mit képzel ő. Nem tom h lehetnénk nyugodtan kettesben. Mondjunk 1kicsit furcsán érzem magam a páromnál,, ha ott alszom, de ugye ez nem ciki ? sztem attól még nem vok k..va Hogy nehetnénk mégis kettesben nyugodtan?


2009. okt. 9. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha engem most énis 21vagyok anyám b*szogatan ilyenekkel bisztos elküldeném :d a barátodnál nem tudtok nyugodtan együtt lenni ?
2009. okt. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
neked 21 évesen anyukád mondja meg hogy aludhatsz-e a párodnál vagy ő nálad??? úgy lehetnétek hogy állj a sarkadra, mert felnőtt vagy! ha gyerekként viselkedsz gyerekként is fognak kezelni.
2009. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
tudom, h z így rossz. azt mondja h ne aludjak nála, majd ha férjhez megyek. ez így szörnyű. nem tudom, én mondom h felnőtt nő vagyok már , de nem érti meg
2009. okt. 9. 18:51
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is 21 vagyok. Az idén költöztem össze a barátommal. Balhé volt belőle, de nem hagytam a dolgot. Most vagyunk együtt 3 éve és nagyon szeretjük egymást, szerettünk volna végre minden nap együtt lenni.

Állj ki azért, amit szeretnél. Manapság már nem szoktak szűzen férjhez menni a nők. Szerintem beszélj Anyukáddal, mondd meg neki, hogy Te felnőtt nő vagy, akit tudja mit akar és mit csinál. Ezért el fogsz menni a barátodhoz aludni, ha pedig ezt nem akarja, akkor mondd meg neki, hogy engedje meg, hogy ő aludjon Nálatok.

2009. okt. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!