Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Beszéljük meg! " ezt ált....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Beszéljük meg! " ezt ált. Mindig az egyik fél akarja. Hogy is van ez? 22F

Figyelt kérdés

Most nem fiú lány barátságról beszélek, hanem amikor 1 srác és csaj között nem mennek zökkenőmentesen a dolgok. Az egyik megakarja beszélni a dolgokat, talán meg is akarja magyarázni azokat, talán azért ő mert neki fontosabb, vagy mert egyoldalú a dolog, a másik pedig meghallgatja.


Miért? Csak hogy ne bántsa meg, ne legyen bunkó, vagy számára is elhangozhatnak érdekes dolgok?


Vagy ezeknek a "beszéljük meg" dolgoknak semmi értelme? Semmi értelme leállni a másikkal, ő már magában úgy is eldöntött mindent?


2010. jún. 24. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
beszéljük meg sztem jó dolog. de ehez kell hogy figyeljenek rád mint írtad. szóval szerintem nem közhelyes téma ez.
2010. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit te definiáltál az nem megbeszélés :D
2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, meg lehet beszélni. Nálunk pl. párom elmondja az ő véleményét majd én is az enyém és meglátjuk mennyire vagyunk egy állásponton. Ha valami nagyon nem stimmel megegyezünk, hogy s mint legyen, ami mindkettőnknek jó.

Van értelme megbeszélni, legalábbis egy olyan emberrel akit tényleg érdekel a dolog és nem az "egyik fülén be másikon ki" hozzáállású...

2010. jún. 24. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És mondjuk abban az esetben amikor a lány eldöntötte, hogy megakar velem szakítani minden kapcsolatot, magyarán szerinte nincs értelme a dolgoknak (találkozgatni/együtt lógni) van értelme érvelnem, hogy nem akarok tőle semmit, csak jólerzni magam vele (mert hát miért ne)
2010. jún. 24. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy kinek mennyire fontos maga a kapcsolat.Én imádom megbeszélni a bajaimat,főleg,ha tudom,hogy talán meg is oldhatom ilyen módon ezeket. De ez csak akkor megy,ha a barátnőm leül velem,és igenis elbeszélgetünk mindenről,ami épp a lelkünket nyomja.Az a jó az egészben,hogy nem dől a mérce semerre...Ugyanannyit beszélünk,véleményünk szinte mindig valamivel alátámasztható.

Most hogy így belegondolok,örülök neki,hogy van kivel beszélni..

Szar lehet,ha az embert kussban végighallgatják,max belehümmögnek...sajnállak.

f/16

2010. jún. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tehát próbáljam neki kifejteni, mégha nincs is szerinte értelme hogy mit gondolok? változtatna ez valamin? esetleg megragadna benne, hogy "ezt mondtam"?
2010. jún. 24. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!