Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok hívnátok "életemnek"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok hívnátok "életemnek" egy lánybarátotokat ok nélkül?

Figyelt kérdés
Mármint csak az egyikőjüket, hívnátok így, anélkül hogy éreznének iránt valami pluszt?
2010. jan. 12. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ok nélkül semmi képp ugyhogy akik általába bejönnek(azok ki is mennek.na tegyük félre a viccet xD) azokat mind becézem valami egyedivel :D 18F
2010. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán. Néha munkatársakat is leéletemezem :)
2010. jan. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, előrebocsátom... De engem hívnak így a fiúbarátaim. Életem, édes, nyuszim, egyebek. Nálam semmi jelentősége. Ha lány vagy, és zavar vagy nem érted az okát, poénosan kérdezz rá.
2010. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudni kell, h kinek. Én pl még idegen lányoknak is szoktam mondani hogy szivem, babám, életem...csak tudni kell, h ki vevő rá, és ki nem, szóval valamennyi emberismeret is kell hozzá

18/F

2010. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem is szokásom. Aranyom, életem, szívem, tündérbogaram, kedvesem így hívom a barátaimat meg a munkatársaimat is. Sajnos ez egy rossz szokásom, dehát ők nem haragszanak meg érte.
2010. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
ÉS ha ennek a fiúnak épp nem szokása?
2010. jan. 12. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:

Hmm nagyon kozeli lanybaratnak siman mondok ilyeneket :) Es o is nekem. Bar eletem talan meg pont nem volt :D


RJ 19/F

2010. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem fiú és lány között nincs barátság. Mármint olyan igazi Barátság, mint két azonos nemű között. Fiú és lány között maximum csak haverság van (esetleg!!!). Legalábbis én így gondolom.

Szerintem egyébként tetszel neki :) Főleg, hogy nem ilyen becézgetős típus más lányokkal.

2010. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

0004-et szerintem tudom cafolni. Ket legjobb _baratom_ van (nem haver, BARAT), abbol az egyik lany.


RJ 19/F

2010. jan. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!