Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem itt a vége az életemnek! Párkapcsolat miatt! Gyenge vagyok! Szeretném végleg kitörölni! De nem tudom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 13. 17:04
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
ugyanilyen volt a helyzetem.Vegleg kitorolni???SOHA.ki szeretsz belole ido mulva addig kenytelen vagy szenvedni.Lepontozhattok nyugodtan ez az en helyzetem volt!
2009. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

mindenki így van vele ahogy te mikor véget ér egy párkapcsolata.Nagyon rossz az biztos.Ne akard kitörölni az emlékeid,csak a szívedből a szerelmet.Találkozz barátaiddal,bulizgass,pasizgass,gondolj arra hogy ezerszer jobb pasik vannak és te többet érsz annál mint hogy itt bánkódj egy miatt a millió pasiból még.Minden esetre ne hallgass depis számokat és filmeket.Foglald le magad és ismerkedj mint ha mi sem történt volna.Próbáld így


Sok szerencsét!

2009. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Voguelilias ***** válasza:
86%

Ha ez ilyen könnyű lenne mint ahogy az előttem válaszoló írta akkor én is túl lennék már a nehezén. De sajnos nem ilyen egyszerű. Hiába foglalom le magam akkor is ott vannak a lefekvések a kelések mind mind egyedül vagyok. Az emlékeket meg ne akard kitörölni csak a szerelemnek kell, hogy elmúljon. Ami nagyon sok idő és ezt a várakozást az is megnehezíti, hogy ameddig a szíveddel és az eszeddel nem jutsz dűlőre ezalatt azt értem, hogy ameddig nem jön rá a szíved is hogy hiába várod vissza mert gondolom azért abban reménykedsz te is mint itt sokan, hogy újra együtt lehettek és boldogan addig nem is fogod elfelejteni őt mint szerelmet. Mi egy hónapja szakítottunk és még most sem könnyebb mint azelőtt. Hogy miért? Azért mert azt mondom magamba, hogy vissza fogom őt még kapni és kelleni fogok neki én is mint ember és nem csak mint szex társ. De ahogy telnek a napok mindig elmondom, hogy nem nem fogunk mi már együtt lenni, DE lefekvés előtt mindig kívánok valamit ami hozzá kapcsolódik.

Sok-sok kitartást és erőt kívánok!

Rami.

2009. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!