Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom életemnek hív engem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom életemnek hív engem. Vagy szépségem/drágám-nak. én hogyan hívjam őt?

Figyelt kérdés
Hogy hívjam?
2010. jún. 22. 18:34
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
tessék? O.o
2010. jún. 22. 18:36
 2/14 anonim válasza:
szivem, kedvesem, drágám, cicám, cunci, p.uncikirály, kukis, kuksi, baba, babci, cukika, cukor, pici, picur, cukorborsóm, csillagom
2010. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:

gondolom nő vagy hát akkor lássuk ...a eléggé testes vagy duci az illető akkor lehet macko, maci őm esetleg te is hivhatod életemnek vagy drágámnak

nem tudom

2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mucókám, drágám, szívem, húsom, stb. (Egyik undorítóbb, mint a másik - nekem legalábbis. Az életem, szépségem, drágám nem kevésbé. De hát ugye ahogy a mondás tartja: kinek a pap, kinek a papné. :))
2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bodri
2010. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hallgasd meg Dopeman mit gondol erről!-Szemedbe mondom,Cica.Magamban úgy hívlak ......:D

http://www.youtube.com/watch?v=3xEZBdSlxnY

2010. jún. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Pagalba, jei aš padariau tai, kad mes padarėme tai ir aš išsaugokite jį aš nėščia? Ez litvánul van, és a terhességről szól:D
2010. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat... a terhességes cucc meg...(XD) hogy jön ide?:P
2010. jún. 22. 18:49
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem ne eröltesd ezt annyira!! jönnie kell magátol vagy semmit nem ér !!
2010. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
jön magától..de azon gonodolkoztam hogy nem biztos hogy mindegyik fiúhoz illő...:/
2010. jún. 22. 19:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!