Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért szólít még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szólít még mindig életemnek?

Figyelt kérdés
a volt barátom még mindig életemnek szólit.mikor megkérdeztem tőle akkor azt mondta,h ezt bárkinek mondjad.de én még csak akkor hallottam amikor a barátaival hülyéskedik és nekik mondja.barátnőmnek meg a lány barátainak sose.nekem miért mondja vajon?
2010. máj. 20. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg még mindig érez valamit irántad.
2010. máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak megszokásból. Volt egy hosszabb kapcsolatom, és a srcot mái napig "drágámozom" nincs mögötte semmi érzelem, azóta van egy nagy szerelmem.

Abban a társaságban én pl mindenkinek Törpilla vagyok.


Szerintem nem kell mögé látni semmit, életemnek meg kedvesemnek, kicsimnek stb., hívni én is sok embert szoktam.

2010. máj. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én egy csajt elégrégóta cicámnak hívok, pedig mással jár, nekem csak egy barát, ismerős. De jó és őtse zavarja sőt tökjól elhülyéskedünk mindig:)
2010. máj. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak megszokás vagy csak élvezi, hogy cukkolhat vele. Próbálj úgy tenni, mintha nem zavarna, hátha abbahagyja. Ha nem, akkor meg tényleg csak nem tud leszokni róla. Ne képzelj mögé semmit.

20L

2010. máj. 21. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ma is beszéltem vele.és ugyanúgy életemnek szólittt.1perc alatt 2szer is.de akkor mondja amikor összekapunk.
2010. máj. 27. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!