Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hisztis vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hisztis vagyok vagy jogos az álláspontom? ------>

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 18. 10 hónapja vagyunk 1ütt. nem találkotunk mostanában sokat, heti kb 4×.. (kinek mi a sok, ez relatív.) Midnig, éjjel nappal a hülye haverjaival van.. Sokszor még akkoris amikor velemvan.. Ma is, nem láttuk egymást 1 hete, du. 6 fele találkoztunk, és bejelentette hoy jó, akor ő ost lelép bulizni. (osztálytársnőivel..) Képes volt szex közben felvennia telefont, és ledumálni a kiscsajjal, hogy háát jaaaj most méggse ér rá. a csaj hisztisen elkezdett ordibálni, mire a bartáom letette, majd a csaj visszahívogatta h jaaaaaj hát bocsiiiiiiii.. nem jössz el? a barátom midni azt mondja, h a csaj tök jó barát, nemigaz hogy nemlehetnek jó barátai.. de azért mégis.. nem akarok éna gonosz hárpia lenni, aki nem "engedi" h a barátaival legyen, de annyira szörnyű érzés ha más lánnyal(okkal) megy el bulizni, jól bebsznak.. stb. :S biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, nagyon szeret.. de mégis rossz érzés.. és feltette a kérdést, hogy nekem az mért fáj, ha a bartaival van? de de.. nemtudom...most elvileg haza kellett mennie, mert most jött utolsó busz és mással nemt udott volna hazamenni (ami igaz..) de én ismerem.. túl jószívű... emgigérte a lánynak h elmennek (haverjával) és képes rá lelkifurdalásból.. sztetek felhívjam még ma? mondjuk otthoni telon.. kíváncsi leszek h otthon lesz e.. vagy ez megint hárpiáskodás? nem akarok anyáskodni, de azért mégis..:S vagy nagyon ferde a szemléletem ha engem ez ennyire bánt ha külön bulizgat rádadásul ezzel a nővel?:S
2010. jan. 8. 23:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:

17:38-as! Komoly? Szóval NEKTEK az kell, hogy a csaj csak várjon, tűrjön? Semmi önérzet?


Pl. bírom a pasim barátait, mert ő TISZTEL engem annyira, hogy bemutasson, és "bevegyen" a baráti körébe, hiszen egy igazi kapcsolatban barátok IS vagyunk. Mivel ismerem a csapatot, mindenkit személyesen, ahogy ő is ismeri az én barátaimat, így nyugodt szívvel veszem, ha nélkülem megy bulizni. Ugyanis nem egy fősulin tanulunk, így a közös bulik neccesek. Sok a km, egyebek.


Ami a kérdező pasijáról kiderült, az nem épp korrekt kapcsolatra vall. A csaj mindent, a srác semmit. Azért ez sem kóser!

Kérlek.

2010. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

18:09, ez a normális, amit te mondasz. Én nem azt mondtam, hogy én is ilyen vagyok, de jónéhányan igen. Az ha egy csajban nincs önérzet az a legrosszabb ami lehet. Nekem a rámenős, jó humorú csaj az ideálom, és én biztos vinném magammal bulizni, ha akarna jönni. Ha viszont valamiért nem, azt is megérteném, ha meg tudná magyarázni. Én soha nem voltam féltékeny típus (volt olyan, hogy ez zavarta a lányt), viszont cserébe elvártam, hogy bennem is pontosan ennyire bízzon meg. Ha vele vagyok együtt, csak az számít, amit neki mondok, semmi más.


17:38 voltam

2010. jan. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

"Ha vele vagyok együtt, csak az számít, amit neki mondok, semmi más."


Akkor ha mással vagy, más számít? :P Nyugi, csak kötekedek.

Az előbbi írásodat meg vagy félreértelmeztem, vagy nézőpont kérdése, és jól...


Ha tiszta alapon nyugszik egy kapcsolat, akkor még csírájában fojtódnak az ilyen problémák. Nincs féltékenység, félelem, hiszti, bizonytalanság.


Na, de én nem vagyok kapcsolatpárti. Evvan.


18:09 voltam

2010. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 A kérdező kommentje:
Sziazstok! Na hát elvileg kibékültünk.. bocsánatot kértem, bár sztem ez fordítva jogosabb lett volna..
2010. jan. 9. 22:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!