Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hisztis vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hisztis vagyok vagy jogos az álláspontom? ------>

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 18. 10 hónapja vagyunk 1ütt. nem találkotunk mostanában sokat, heti kb 4×.. (kinek mi a sok, ez relatív.) Midnig, éjjel nappal a hülye haverjaival van.. Sokszor még akkoris amikor velemvan.. Ma is, nem láttuk egymást 1 hete, du. 6 fele találkoztunk, és bejelentette hoy jó, akor ő ost lelép bulizni. (osztálytársnőivel..) Képes volt szex közben felvennia telefont, és ledumálni a kiscsajjal, hogy háát jaaaj most méggse ér rá. a csaj hisztisen elkezdett ordibálni, mire a bartáom letette, majd a csaj visszahívogatta h jaaaaaj hát bocsiiiiiiii.. nem jössz el? a barátom midni azt mondja, h a csaj tök jó barát, nemigaz hogy nemlehetnek jó barátai.. de azért mégis.. nem akarok éna gonosz hárpia lenni, aki nem "engedi" h a barátaival legyen, de annyira szörnyű érzés ha más lánnyal(okkal) megy el bulizni, jól bebsznak.. stb. :S biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, nagyon szeret.. de mégis rossz érzés.. és feltette a kérdést, hogy nekem az mért fáj, ha a bartaival van? de de.. nemtudom...most elvileg haza kellett mennie, mert most jött utolsó busz és mással nemt udott volna hazamenni (ami igaz..) de én ismerem.. túl jószívű... emgigérte a lánynak h elmennek (haverjával) és képes rá lelkifurdalásból.. sztetek felhívjam még ma? mondjuk otthoni telon.. kíváncsi leszek h otthon lesz e.. vagy ez megint hárpiáskodás? nem akarok anyáskodni, de azért mégis..:S vagy nagyon ferde a szemléletem ha engem ez ennyire bánt ha külön bulizgat rádadásul ezzel a nővel?:S
2010. jan. 8. 23:01
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Kefélésre jó vagy, csak ne szólj, ne gondolkozz, ne tégy semmit, ne érdekeljen, hogy mit tesz, hol teszi, kivel teszi, mit hazudik, te csakcsupán tűrj, nyelj, szótlanul... Vegyél neki egy guminőt és hagyd a pics@ba.

Bocs.

Ez a minimum.

Nekem már hányingerem van.

2010. jan. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 A kérdező kommentje:
értitek itt sírok órák óta..:S de már rosszué is vagyok... az a baja h én nem hagyom h a haverjaivalva n és mindig hisztizek.. mit mondjak erre?:S
2010. jan. 9. 00:42
 33/44 anonim ***** válasza:

00:29! Nem az. Igaz. Viszont nem vall intelligens viselkedésre, ha még csak oda sem böfög "bocs, beszédem van vele, ő x.y., majd jövök", ez lett volna, amit megérdemlek, gondolom. Ha szerinted nem jogos, hát jaj. :)

Amúgy nem mentünk szét, de egy egész éjszakán át sorolta az érveket...

2010. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Mitis? Pölö ezt: akkor legyél a haverjaiddal, de rám ne számíts!?
2010. jan. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Ha már mindig te vagy az utolsó, akire vágyik, és az első, akit lekoptat... TE többet érdemelsz!

Ez lebegjen a könny-dioptriájid előtt!!!


Sírhatsz, lesz még alkalmad rá az Életben, sajnos. De nevetni is fogsz, sokat! Borúra derű! És nem csak pasi mellett lehetsz boldog. A boldogság akkor is Rád talál, ha egyedül vagy.


Ezen gondolkozz el.

Mi a fontos az Életben?

Mindenekelőtt: mindenkinek saját maga!

És ez így helyes! :)


Itasd fel a könnyeidet, és legyél végre boldog!

2010. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
ed értitek..nekem 1, egyetlenegy barátnőm nincs akinek ezt most elmodnjam. SENKI. ésés nekem csak ő van.. talán azért is vagyok ien..és meghalnék egyedül
2010. jan. 9. 00:51
 37/44 anonim ***** válasza:

ááá hallod...vegyél már fel msn-re kioktatlak :DD

lol komolyan

amúgy ha a csaj elkezd vele ordibálni akkor vagy volt már köztük vmi vagy leakarja k.úrni a pasidat!...az én pasimnak is vannak lány bnöi de 1ik sem ordibálhat vele azért mert nem megy el velük bulizni...max "én" a "barátnője" ordibálhat vele!...de még én sem teszem ezt meg.. :DD

szokásos emberi reakció ez az ordibálás...magyarul elárulta magát a csaj...vagy volt/van/lesz vmi köztük...


17/L

2010. jan. 9. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Mi lett a végkifejlet?
2010. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Ne mondd, hogy SENKI, mert nézd meg, itt is milyen sokan próbáltunk segíteni NEKED!

Szóval nyugi, soha sem vagy teljesen egyedül! :)


Jah, mi lett a végeredmény?!?

2010. jan. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:

Most megosztok veled egy titkot:


A férfiak egy része egy bizonyos alaptörvényt mindig szem előtt tart: "barátok a nők előtt (Bros before Hos)". Ez azt jelenti, hogy a lány legjobb esetben is maximum holtversenyben első, de inkább második az igaz barátok után. Ez azért bevett szokás, mert a barátok mindig ugyanazok maradnak, akár életre szólóan is, még egy nővel kapcsolatban ez közel sem garantált, a mai világban pedig már alig látni precedenst. Ez az oka annak, ami most veled történik. Igen, túlreagálod, de nőknél ez normális. Az a férfiálom, ha nem teszed ezt, és mindezt úgy, hogy arról is meg tudod győzni, hogy őszintén gondolod. Tudom mit gondolsz, de ha féltékenykedsz, akkor csak ellököd őt magadtól, potenciálisan az utált lány karjaiba. Abból amit te felvázoltál menet közben, már kezdi átgondolni, hogy mekkora áldozatokkal jársz számára, és bizony vesztésre állsz....:S


Remélem segített valamit ez a kis agytágítás

Sok szerencsét! :)


20/F

2010. jan. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!