Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hisztis vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hisztis vagyok vagy jogos az álláspontom? ------>

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 18. 10 hónapja vagyunk 1ütt. nem találkotunk mostanában sokat, heti kb 4×.. (kinek mi a sok, ez relatív.) Midnig, éjjel nappal a hülye haverjaival van.. Sokszor még akkoris amikor velemvan.. Ma is, nem láttuk egymást 1 hete, du. 6 fele találkoztunk, és bejelentette hoy jó, akor ő ost lelép bulizni. (osztálytársnőivel..) Képes volt szex közben felvennia telefont, és ledumálni a kiscsajjal, hogy háát jaaaj most méggse ér rá. a csaj hisztisen elkezdett ordibálni, mire a bartáom letette, majd a csaj visszahívogatta h jaaaaaj hát bocsiiiiiiii.. nem jössz el? a barátom midni azt mondja, h a csaj tök jó barát, nemigaz hogy nemlehetnek jó barátai.. de azért mégis.. nem akarok éna gonosz hárpia lenni, aki nem "engedi" h a barátaival legyen, de annyira szörnyű érzés ha más lánnyal(okkal) megy el bulizni, jól bebsznak.. stb. :S biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, nagyon szeret.. de mégis rossz érzés.. és feltette a kérdést, hogy nekem az mért fáj, ha a bartaival van? de de.. nemtudom...most elvileg haza kellett mennie, mert most jött utolsó busz és mással nemt udott volna hazamenni (ami igaz..) de én ismerem.. túl jószívű... emgigérte a lánynak h elmennek (haverjával) és képes rá lelkifurdalásból.. sztetek felhívjam még ma? mondjuk otthoni telon.. kíváncsi leszek h otthon lesz e.. vagy ez megint hárpiáskodás? nem akarok anyáskodni, de azért mégis..:S vagy nagyon ferde a szemléletem ha engem ez ennyire bánt ha külön bulizgat rádadásul ezzel a nővel?:S
2010. jan. 8. 23:01
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
ilyenkor te nem mehetnél velük? én is kiakadnék szerintem rendesen :(
2010. jan. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
A jó kapcsolat alapja a kommunkikáció: mondd el neki mit érzel és lehet hogy miattad változtatni fog,vagy legalábbis átérzi.
2010. jan. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
jah meg még azt us hozzátettte, hogy először nem is akarta mondani h bulizni megy, h ne hisztériázzak, de ő van olyan őszinte h mondta.. namost ha megfordulla fejében h ne mondja el micsiálhat máskor?:S
2010. jan. 8. 23:06
 4/44 anonim ***** válasza:
Fiukkal oké,de csajokkal egyedül felejtös max velem.
2010. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Szex közben felvenni a telefont gáz.Nem reagálod túl.A párom még a legjobb haverjának sem venné fel a telefont. Az,hogy fontosak neki a barátai ilyen korban érthető.Bár már kezdhetne kinőni belőle. Lány havernők: neked vannak fiú haverjaid? Engedi hogy találkozz, bulizz velük? Annyit várj el tőle ,amit te is teszel. Ha te nem jársz el más fiúkkal akkor magyarázd el neki,hogy nem tetszik neked ez a dolog.Szerintem ez nem túlreagálás.Miért nem jártok együtt bulizni?Akkor a lányt\nőt is megismerheted jobban. Remélem érthetően fogalmaztam.
2010. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
51%

Ha tudod, hogy nem csalna meg, és a barátod is mondja, h szimpla barátnő, akkor jobban tennéd, ha nem hisztiznél minden egyes alkalommal mikor beszélnek. Neked nincsenek fiú barátaid? Szerintem igaza van a barátodnak, attól még, hogy veled van nem tőled függ, azt csinál amit akar. Jó, érted, bizonyos kereteken belül. Vagy miért nem mész te is bulizni velük? De ne hívd fel, mert még véletlenül azt fogja gonolni tök jogosan, hogy nem bízol meg benne. Ja és lehet fel is idegesíted vele, nem?

17/Honey

2010. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:
hát, miután balhéztunk fél órát, mondta h menjek énis.. de valahogy nincs idegzetem a hülyeleány pofáját bámulni egészeste.. de kövinek tuti ezlesz, lesza.rom hogy fogom érezni magam..sztetek felhivjam? annyira kíváncsi vagyok kamuzik e..
2010. jan. 8. 23:08
 8/44 anonim ***** válasza:

hívd fel, hogy minden oké e

majd mond mivolt

2010. jan. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:
van prá fiú havrom, de nem jellemző h talizgatnék velük.. de értiek olyan rég nemláttam ésésés képes lenne ezzel elmenni..
2010. jan. 8. 23:10
 10/44 A kérdező kommentje:
ha elmentek akor már csk ottvan.. sztek félkor felhívom.. nem birom ki.
2010. jan. 8. 23:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!