Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hisztis vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hisztis vagyok vagy jogos az álláspontom? ------>

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 18. 10 hónapja vagyunk 1ütt. nem találkotunk mostanában sokat, heti kb 4×.. (kinek mi a sok, ez relatív.) Midnig, éjjel nappal a hülye haverjaival van.. Sokszor még akkoris amikor velemvan.. Ma is, nem láttuk egymást 1 hete, du. 6 fele találkoztunk, és bejelentette hoy jó, akor ő ost lelép bulizni. (osztálytársnőivel..) Képes volt szex közben felvennia telefont, és ledumálni a kiscsajjal, hogy háát jaaaj most méggse ér rá. a csaj hisztisen elkezdett ordibálni, mire a bartáom letette, majd a csaj visszahívogatta h jaaaaaj hát bocsiiiiiiii.. nem jössz el? a barátom midni azt mondja, h a csaj tök jó barát, nemigaz hogy nemlehetnek jó barátai.. de azért mégis.. nem akarok éna gonosz hárpia lenni, aki nem "engedi" h a barátaival legyen, de annyira szörnyű érzés ha más lánnyal(okkal) megy el bulizni, jól bebsznak.. stb. :S biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, nagyon szeret.. de mégis rossz érzés.. és feltette a kérdést, hogy nekem az mért fáj, ha a bartaival van? de de.. nemtudom...most elvileg haza kellett mennie, mert most jött utolsó busz és mással nemt udott volna hazamenni (ami igaz..) de én ismerem.. túl jószívű... emgigérte a lánynak h elmennek (haverjával) és képes rá lelkifurdalásból.. sztetek felhívjam még ma? mondjuk otthoni telon.. kíváncsi leszek h otthon lesz e.. vagy ez megint hárpiáskodás? nem akarok anyáskodni, de azért mégis..:S vagy nagyon ferde a szemléletem ha engem ez ennyire bánt ha külön bulizgat rádadásul ezzel a nővel?:S
2010. jan. 8. 23:01
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
75%
ha szex közben felveszi a telefont, bukott az ügy.
2010. jan. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 A kérdező kommentje:
végülis még nem volt "bennem"
2010. jan. 8. 23:13
 13/44 A kérdező kommentje:
épp kézzel csináltam neki... ienkor néha felszokta venni, ez nem kirivo eset ..de hát wáá.
2010. jan. 8. 23:14
 14/44 anonim ***** válasza:
Ne csak úgy hívd fel, az nagyon gáz. Valami indok mégiscsak kellene.Még ha nem is gondolod komolyan, mondhatnád, hogy sajnálod,hogy veszekedtetek.Vagy találj ki valami jobbat.De ha most felhívod, az csak olaj a tűzre. Még egy indok : hova mentek szórakozni, lehet tmégis odamennél barátnőiddel\haverjaiddal.Vagy nem tudom.
2010. jan. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 A kérdező kommentje:
Szóval elvileg most az van, hogy nem mentek el.. És kb engem hibáztat h én olyan szinten hisztis vagyok miatta h inkább nem megy el..:S és még amikor kimetn kérdeztem hmikor dumálunkn, mondta h hív reggel. kérdeztem h hivhatom e még ma? és még meg is jejgyezte h tuti azért fogom hivni h ott van e..
2010. jan. 8. 23:19
 16/44 anonim ***** válasza:
Röviden:legközelebb menjél el te is vele,és megoldodik a probléma.Szexközbe meg tiltsd le a telozásrol mien dolog az.Majd ráér utána is visszahivni az illetöt.Annyi idöre legalább is csak egymással foglalkozatok.
2010. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
51%
Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, amit művel abszolút nulla tolerancia az irányodba és tiszteletlenség. Az meg, hogy amikor együtt vagytok, mégha csak a kézimunkánál jártok is, telefonálgat, pláne egy másik csajjal, egyenesen botrány. Ez a manusz nem tisztel téged kislány, mit akarsz tőle?
2010. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! felhívott:O Így kérdezte, hogy hogyhogy nem hívtam.. mondtamh nem akarok én anyáskodni..mondta h feljön msnre, de ottvan a havrja-.- nahát mind1.. és ezek után mit lépjek?:s
2010. jan. 8. 23:28
 19/44 anonim ***** válasza:
szex közben az az alap, h nem veszi fel a telefont. nalam, van olyan, h ki is kapcsolom, ne zavarjon olyankor senki. te miért nem mehetsz veluk?
2010. jan. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
Ez azért már egy jobb jel,hogy felhívott.Ha csak a haverja van ott az nem gáz szerintem. Kicsit beszélgessetek.Varázsolj neki(k) egy kis jókedvet.Hogy öröm legyen veled beszélni, és te szórakoztatóbb legyél, mint a havernője. Most hisztizni szerintem nem lenne jó ötlet.Majd legközelebb ha megint felveszi a telefont, utána mondhatod akár hogy elment a kedved.
2010. jan. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!