Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom, hisztis vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom, hisztis vagyok vagy jogos az álláspontom? ------>

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, a barátom 18. 10 hónapja vagyunk 1ütt. nem találkotunk mostanában sokat, heti kb 4×.. (kinek mi a sok, ez relatív.) Midnig, éjjel nappal a hülye haverjaival van.. Sokszor még akkoris amikor velemvan.. Ma is, nem láttuk egymást 1 hete, du. 6 fele találkoztunk, és bejelentette hoy jó, akor ő ost lelép bulizni. (osztálytársnőivel..) Képes volt szex közben felvennia telefont, és ledumálni a kiscsajjal, hogy háát jaaaj most méggse ér rá. a csaj hisztisen elkezdett ordibálni, mire a bartáom letette, majd a csaj visszahívogatta h jaaaaaj hát bocsiiiiiiii.. nem jössz el? a barátom midni azt mondja, h a csaj tök jó barát, nemigaz hogy nemlehetnek jó barátai.. de azért mégis.. nem akarok éna gonosz hárpia lenni, aki nem "engedi" h a barátaival legyen, de annyira szörnyű érzés ha más lánnyal(okkal) megy el bulizni, jól bebsznak.. stb. :S biztos vagyok benne, hogy nem csalna meg, nagyon szeret.. de mégis rossz érzés.. és feltette a kérdést, hogy nekem az mért fáj, ha a bartaival van? de de.. nemtudom...most elvileg haza kellett mennie, mert most jött utolsó busz és mással nemt udott volna hazamenni (ami igaz..) de én ismerem.. túl jószívű... emgigérte a lánynak h elmennek (haverjával) és képes rá lelkifurdalásból.. sztetek felhívjam még ma? mondjuk otthoni telon.. kíváncsi leszek h otthon lesz e.. vagy ez megint hárpiáskodás? nem akarok anyáskodni, de azért mégis..:S vagy nagyon ferde a szemléletem ha engem ez ennyire bánt ha külön bulizgat rádadásul ezzel a nővel?:S
2010. jan. 8. 23:01
1 2 3 4 5
 21/44 A kérdező kommentje:
de értitek ettől a havertól is frászt kapok aki msost ottvan! o.társa ez is fojton velevan és még otti laszik ma.. majd hnapmeg délután -este még képes lesz ara h ottlesz.. amikor énis..
2010. jan. 8. 23:39
 22/44 A kérdező kommentje:
mért ennyire fontos neki p ezis?:S mért nem velem tölti a péntek estét?:S ink a haverjával van akivel folyton velevan... annyira idegesitő.... mondjk neki erre vmit?
2010. jan. 8. 23:41
 23/44 anonim ***** válasza:
Ez egy ilyen korszak.Nagyon haverozik.Majd elkezd egyszercsak felnőni. Úgyis lassan majd végez a gimiben gondolom.Egyetemen ,vagy melóhelyen majd talán már más lesz. Ezt a békát le kell nyelni.Ha még a haverjától is el akarod tiltani tuti kiakad.Miért nem kedveled a gyerekt amúgy? Ha csak azért mert többet van vele,mint veled akkor azt azért megmondhatod neki majd valamikor. Próbáld megkedvelni a haverját, végső esetben.
2010. jan. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
0%
Szerencse, hogy nem az én bnőm vagy. Igen, nagyon túlreagálod. Egyedül a szex közbeni telefonálásban van igazad, de azt meg kb lesz@rod ahogy kivettem a szavaidból. Legalábbis a többi dologhoz képest. Van lány haverja is. Most komolyan erre vagy féltékeny?! Vagy arra, hogy még bulizni is elmegy a haverjával? És még ráadásul biztos is vagy benne, hogy nem csal meg... Előbb-utóbb dobni fog, ha így folytatod.
2010. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
miert mennek kulon bulizni? azert ez nalam nem fer bele :S
2010. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:

Együttlétünk kezdetén sok időt töltöttünk együtt a párommal. Már-már bíztunk egymásban. Egyszer bandával elmentünk sörözni a közös helyünkre, ahol eltűnt. Majd azt látom, hogy egy csajjal beszélget kb. 3 asztalnyira. Addig 2 lépésre nem távolodott el tőlem, annyira szeretett, de akkor... :S

Felálltam és hazamentem, mondván a haveroknak, vége... van folytatás, nem az a lényeg, de nekem ennyi elég.


Amit te írtál, az nekem annyi: farka a kezemben, ő meg bájfecsejt folytat egy HP-val? Erősebb idegzetűek most képzeljék el, mi maradna belőle... a magas C-n kívül persze.

2010. jan. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
feljött msnre.. irdatan bunkó. olyanokat ir h nemlesz ez íyg jó h ilyen vgyok h nem "enegdem" h a barátaival legyen stb.
2010. jan. 9. 00:23
 28/44 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, dobjad, mielőtt ő teszi!!! Legyen ennyi "tököd"! Bocs, erős volt... De szarul fog esni, ha ezek utám még neki áll feljebb!!!
2010. jan. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
ajj istenem..:S
2010. jan. 9. 00:29
 30/44 anonim ***** válasza:
00 : 20 - de az még nem megcsalás.. vagy akkor ismerkedett, az szemed láttára??
2010. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!