Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom több mint fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom több mint fél éve csal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, soha nem vettem észre rajta semmi furcsát, ugyanúgy szeretget meg törődik velem, majdnem minden este együtt vagyunk, nem nagyon szoktunk külön éjszakázni.Kb 1 hete nála voltam, ő meg amikor odaértem hozzá még dolgozott.Anyja beengdedett, és amíg haza nem ért felmentem az msn-jére.(Általában feljárunk egymáséra)Le volt tiltva valami csaj, mondom feloldom, hátha ír.Írt is egyből hogy szia drágám meg de rég láttalak, már nagyon hiányzol meg ilyenek.Feltettem neki pár kérdést, persze megmondtam neki hogy a fiú batátnője vagyok, azt mondta csaj, hogy lassan fél éve jár össze a barátommal, és egy szóval sem említette neki, hogy én lennék. Hazaért, kérdőre vontam hogy ez mégis mi a fene, annyit mondott, hogy kellett neki is a változatosság(...)és hogy már rég beszélt a csajjal, de engem szeret, az csak kaland volt.(Bő fél éves kaland) Ennek ugye egy hete, azóta nem nagyon beszlek vele, de a bátyámmal mindig üzen, sms-t írogat, emailokkal bombáz, gyakran jön a házunk elé, vissza akar kapni.Segítsetek, megbeszéljem velem a dolgokat, vagy már az is felesleges lenne hogy végighallgassam? Előre is köszi mindenkinek.
2009. dec. 31. 11:14
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Na idefigyelj! Te nőnek érzed magadat? Van egy kis tartásod, női méltóságod?


Miért hagyod hogy mások kapcarongyja legyél???


Legyen már eszed! Egyértelmű, hogy ez a pasi NEM SZERET! Ha szeretne eszébe sem jutna máshova menni a változatosság kedvéért meg pláne nem!!!!


Nem érzed azt, hogy ha szeret egy ffi, ÉS TISZTELNE, nem alázna meg, nem csalna meg?


Kötődjél csak hozzá! Ő ezentúl már rögögni fog rajtad és össze-vissza fog csalni!


Két dolgot tudok ajánlani:


--azonnal rúgd ki büdös ribanc faxt!

--vagy te is tartasz szeretőt. Ez is egy jó megoldás!


De inkább az előbbit ajánlom.


téged tényleg cseppet sem zavar, hogy megcsaltak, megaláztak és nem szeretnek???


Ez kamukérdés????

Nem hiszem el, hogy ennyire nincs önérzeted!


Tudatosan akarsz egy ilyennek a kapcarongyja lenni?


Ezen gondolkozz el, kincsem.

2009. dec. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Azért azt nem nagyon értem, hogy miért kell bunkónak lenni hozzám. Mind1.Amúgy több mint 3 év egy ember mellett nem semmi, úgy, hogy ő volt neked majdnem mindenben az első. Még nem tudom mit csinálok vele, majd meghallgatom mit akar, és ha úgy van, úgyis elhagyom.
2009. dec. 31. 23:45
 33/36 anonim ***** válasza:

20:41 nél nagyszerűen megfigyelhető, hogy mennyire nem ért a férfiakhoz. Most tudnám különböző jelzőkkel illetni, de nem ez a kérdés.


A szeretetnek és a megcsalásnak nincs köze egymáshoz. Hülye logika. Ha nem szeretne, azt érezted volna, vagy éreznéd.

Nem szeret? :) Na látod.

Tisztelet: Sok nő a megcsalásban a megalázást, a tisztelet hiányát látja. Valójában tiszteletlen volt veled a hétköznapokban? Bunkózott? Ugye hogy nem. Azt elhiszem, hogy megalázva érzed magad.


Miért tette? Ezt tőle kell megkérdezni. De valójában unatkozott és izgalomra vágyott, a határait feszegette. A vadászat élménye, vagy egyszerűen élvezte, hogy másnak is kell. Lenyomott pár kósza numerát, és visszatért oda, akit szeret, ahol szeretik.

Téged szeret, téged értékel, a másik volt a kapcarongy, akibe csak ürített egyet...


Beszélgetettek azóta?

2010. jan. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Felhívott este, majd ma estefele lejön, aztán megbeszélünk mindent. Amúgy soha nem azt éreztette velem, hogy nem szeret, inkább hogy nagyon is, és szeretné hogy mellette legyek. Na majd ma kiderül minden.És az utolsónak nagyon szépen köszönöm!:)
2010. jan. 1. 13:21
 35/36 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele,hogy a szerelem nem tűr félrelépést.Utána vége a bizalomnak és bizalom nélkül bizony nem működik.Marad a féltékenység,ami csak tönkre tesz.Én otthagynám.

Biztosan te is tisztában vagy vele,hogy ha végleg így döntesz,akkor fájni fog egy darabig,de jobb lezárni egy ilyen kapcsolatot,mint hónapokig húzni-halasztani,hátha jobb lesz.Ha kibékültök,akkor is csak hetekig-hónapokig lesz hűséges hozzád.Ha megtette egyszer,megteszi még egyszer,még kétszer és még ki tudja hányszor...

Nem lennék a helyedben.

2010. jan. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Lehet hogy én vagyok a naív meg a buta,de mi van ha tényleg megbánta a dolgokat és tényleg szeret? Nem beszéltem még vele úgy komolyabban azóta, de nem is tudom még mit csináljak.
2010. jan. 1. 20:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!