Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom több mint fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom több mint fél éve csal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, soha nem vettem észre rajta semmi furcsát, ugyanúgy szeretget meg törődik velem, majdnem minden este együtt vagyunk, nem nagyon szoktunk külön éjszakázni.Kb 1 hete nála voltam, ő meg amikor odaértem hozzá még dolgozott.Anyja beengdedett, és amíg haza nem ért felmentem az msn-jére.(Általában feljárunk egymáséra)Le volt tiltva valami csaj, mondom feloldom, hátha ír.Írt is egyből hogy szia drágám meg de rég láttalak, már nagyon hiányzol meg ilyenek.Feltettem neki pár kérdést, persze megmondtam neki hogy a fiú batátnője vagyok, azt mondta csaj, hogy lassan fél éve jár össze a barátommal, és egy szóval sem említette neki, hogy én lennék. Hazaért, kérdőre vontam hogy ez mégis mi a fene, annyit mondott, hogy kellett neki is a változatosság(...)és hogy már rég beszélt a csajjal, de engem szeret, az csak kaland volt.(Bő fél éves kaland) Ennek ugye egy hete, azóta nem nagyon beszlek vele, de a bátyámmal mindig üzen, sms-t írogat, emailokkal bombáz, gyakran jön a házunk elé, vissza akar kapni.Segítsetek, megbeszéljem velem a dolgokat, vagy már az is felesleges lenne hogy végighallgassam? Előre is köszi mindenkinek.
2009. dec. 31. 11:14
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy tudnék a lánnyal személyesen, normálisan beszélni. Mondjuk nem nagyon akarok vele összeismerkedni.
2009. dec. 31. 12:10
 22/36 anonim ***** válasza:

Miért a szaros gyakori kérdések előtt ülsz, ahelyett, hogy felhívnád találkoznátok és beszélgetnétek?

Szilveszter van. Itt fogsz ülni és szomorodni a gép előtt?

Így búcsúztatod az óévet, és így vágsz bele az újba? Tele kérdésekkel, és bizonytalansággal? NA kapd össze magad, és csinálj valami értelmeset, ezen változtatni már nemlehet, de bármiylen jót is kihozhatsz még belőle!!!

2009. dec. 31. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:

Majd ha felhív beszélek vele.

Ő csalt meg, ne én fussak utána. Délután úgyis 100 szor fog hívni, amint végzett. Ma úgyis külön töltöttük volna az éjszakát.

2009. dec. 31. 12:18
 24/36 anonim ***** válasza:

Általában az egy kis félrelépést meg szoktam érteni, amikor rögtön utána a tettes már bánja is a dolgot. (Persze max 1-szer) Na de amikor fél éven keresztül hazudik valaki, ott részemről nem lenne kegyelem. Menjen ahova akar, csak távol tőlem, minél gyorsabban...

A Te döntésed persze.

2009. dec. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Persze, de olyan sokszor nem csalhatott meg.
2009. dec. 31. 12:54
 26/36 anonim ***** válasza:
Ez már annyira durva, hogy nem bocsátanám meg. Ne add fel minden büszkeséged azzal, hogy egy ilyen dolgot elnézel. Megérdemelsz egy olyan pasit, aki hűséges, keress egy olyat. Ez a fiú nem fog már boldoggá tenni.
2009. dec. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

:D Sok hülye csipa álomvilágban él. Nincs olyan pasi aki nem csalja a barátnőjét. Max olyan van, amelyik még nem csalja, vagy még nem bukott le.

www.videkilanyok.hu Sok fizetős ribi szerintetek miből él?

2009. dec. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Itt egyetlen egyszer lépett félre a srác:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2009. dec. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
De az se kifogás, ha részeg volt...Én is voltam már részeg, lett volna alkalmam nekem is megcsalni őt, mégsem tettem. Beszélnem kell vele, mert már nagyon ki vagyok idegileg.
2009. dec. 31. 13:19
 30/36 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe,egy érzéketlen tuskó ,mások érzéseivel nem foglalkozik,ilyen szemetet nem érdemelsz meg ja és ezt fiúként állítom,én ilyet sohasem tudnék tenni,kétlaki életmód?ááá,sokkal jobbat érdemelsz.
2009. dec. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!