Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom több mint fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom több mint fél éve csal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, soha nem vettem észre rajta semmi furcsát, ugyanúgy szeretget meg törődik velem, majdnem minden este együtt vagyunk, nem nagyon szoktunk külön éjszakázni.Kb 1 hete nála voltam, ő meg amikor odaértem hozzá még dolgozott.Anyja beengdedett, és amíg haza nem ért felmentem az msn-jére.(Általában feljárunk egymáséra)Le volt tiltva valami csaj, mondom feloldom, hátha ír.Írt is egyből hogy szia drágám meg de rég láttalak, már nagyon hiányzol meg ilyenek.Feltettem neki pár kérdést, persze megmondtam neki hogy a fiú batátnője vagyok, azt mondta csaj, hogy lassan fél éve jár össze a barátommal, és egy szóval sem említette neki, hogy én lennék. Hazaért, kérdőre vontam hogy ez mégis mi a fene, annyit mondott, hogy kellett neki is a változatosság(...)és hogy már rég beszélt a csajjal, de engem szeret, az csak kaland volt.(Bő fél éves kaland) Ennek ugye egy hete, azóta nem nagyon beszlek vele, de a bátyámmal mindig üzen, sms-t írogat, emailokkal bombáz, gyakran jön a házunk elé, vissza akar kapni.Segítsetek, megbeszéljem velem a dolgokat, vagy már az is felesleges lenne hogy végighallgassam? Előre is köszi mindenkinek.
2009. dec. 31. 11:14
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:

Komolyan is gondolta.

Gondolom én hogy fiatal volt és még nem élte ki magát, és közben szerezett tapasztalatokat. Sajnos a társadalom, azt sulykolja, hogy akkor vagy bika, ha minél több miniszoknyás kis kurv@t próbálsz fel. És a lányok se szentek, mindent kitesznek, és mindent megtesznek, hogy megszerezzék a kiszemeltet.

Ezt csak ketten tudjátok megbeszélni, mindenki más, mint az én véleményem is NEM FONTOS.

2009. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Ha nem gondolná komolyan, miért akarna visszakapni?
2009. dec. 31. 11:51
 13/36 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolta volna, akkor szted megcsalt volna?? ne legyél naiv. most csak hirtelen észbekapott, h jajj, most egyedul leszek, de ez már csak eső után köpönyeg. aki egyszer megteszi, az megteszi maskor is.
2009. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy sokáig egyedül lenne.Ha nem lenne már köztünk semmi. Maximum amíg kihever, aztán úgyis talál magának másikat.
2009. dec. 31. 11:53
 15/36 anonim ***** válasza:
akkor meg mi a kérdés??
2009. dec. 31. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Én szeretem, ha meg is bocsájtok neki, hova a bizalmam felé? Fogalmam sincs mit tegyek.Köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 31. 11:57
 17/36 anonim ***** válasza:
ez a gond, a bizalom. innentől kezdve már te döntesz.
2009. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
És szerinted az okot ad a megcsalásra, hogy neki változatosság kellett? Legközelebb ugyanígy meg fog csalni, ha új élményekre vágyik. Az ilyen csak kihasznál.
2009. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Nem, nem ad okot. Fogalmam sincs mikor volt ideje megcsalni, mert dolgozik, és miután végzett együtt vagyunk.Ráadásul a lány sem lakott valami közel.
2009. dec. 31. 12:04
 20/36 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj meg összeismerkedni a másik lánnyal és ha megkedvelitek egymást, akkor még a hármas felállás sincsen kizárva.
2009. dec. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!