Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom több mint fél éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom több mint fél éve csal! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt, soha nem vettem észre rajta semmi furcsát, ugyanúgy szeretget meg törődik velem, majdnem minden este együtt vagyunk, nem nagyon szoktunk külön éjszakázni.Kb 1 hete nála voltam, ő meg amikor odaértem hozzá még dolgozott.Anyja beengdedett, és amíg haza nem ért felmentem az msn-jére.(Általában feljárunk egymáséra)Le volt tiltva valami csaj, mondom feloldom, hátha ír.Írt is egyből hogy szia drágám meg de rég láttalak, már nagyon hiányzol meg ilyenek.Feltettem neki pár kérdést, persze megmondtam neki hogy a fiú batátnője vagyok, azt mondta csaj, hogy lassan fél éve jár össze a barátommal, és egy szóval sem említette neki, hogy én lennék. Hazaért, kérdőre vontam hogy ez mégis mi a fene, annyit mondott, hogy kellett neki is a változatosság(...)és hogy már rég beszélt a csajjal, de engem szeret, az csak kaland volt.(Bő fél éves kaland) Ennek ugye egy hete, azóta nem nagyon beszlek vele, de a bátyámmal mindig üzen, sms-t írogat, emailokkal bombáz, gyakran jön a házunk elé, vissza akar kapni.Segítsetek, megbeszéljem velem a dolgokat, vagy már az is felesleges lenne hogy végighallgassam? Előre is köszi mindenkinek.
2009. dec. 31. 11:14
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
elég szigorú vok ebben a témában. én nem hinnék neki, és otthagynám.
2009. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
Én kipenderíteném.
2009. dec. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
De azt se nagyon értem, ha nem akart együtt lenni azzal a csajjal, akkor miért nem mondta meg neki h párkapcsolatban él?
2009. dec. 31. 11:20
 4/36 anonim ***** válasza:
17%

Azért, mert valószínűleg a kislány nem ment volna bele, nem játszott volna harmadikat. (Ez még a gerincesebb fajta)

Másrészt látom a kommentekben, a sok öntudatos ribi teszi itt a nagylányt, de fogalmuk sincs arról, hogy hogy kell egy férfit megtartani.

Elkéne gondolkoznod, mit nem adtál meg neki. Nyilvánvaló szeret téged, ha nem szeretne, már lelépett volna a másikkal, és nem próbálna vissza kapni.

El kellene dönteni, te is szereted-e, meg tudsz-e bocsájtani, tovább tudsz-e lépni ezen. És ami a legfontosabb tudtok-e változni, hogy ez a jövőben ne forduljon elő!

Buék!

2009. dec. 31. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
mi?? én tizenéves ribi vok?? hat, akkor megmondom neked, h 20 vok, de attól nem lesz vki felnőttebb, ha tűri, h megcsalják. ez nem annak a kérdése, h vkit h lehet megtartani. ha vki meg akar csalni vkit, akkor taktikázhattok, ahogy akartok, meg fog csalni.
2009. dec. 31. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Én mindent megadtam neki...lehet az volt a baja hogy sokat voltunk együtt, de ha az zavarta volna, akkor nem jött volna át, me hívni nem hívtam soha, csak jött és maradt.Ami nem volt baj, szerintem, de ezek szerint szerinte se.Mindent megadtunk egymásnak.Úgy érzem megtudnék neki bocsájtani, de félek, hogy nem fogok ugyanúgy megbízni benne, soha nem voltam féltékeny tipus, nagyon sok lány barátja van, nem is szereti az olyan lányokat akik féltékenyek, de ezek után én is az lennék, és...áh nemtudom:( De szeretem.Én is.
2009. dec. 31. 11:33
 7/36 A kérdező kommentje:
Amúgy én 18 éves vagyok, és ő az első komoly kapcsolatom, azért is kötődök hozzá.
2009. dec. 31. 11:34
 8/36 anonim ***** válasza:
ugyanilyen szituban voltam én is. de nálunk a barátom csak annyit vallott be, h megismerkedett vkivel, de nem volt se szex, se semmit. ebben biztos vok. de attól még sz.rul esett. ilyenek ezek a pasik. mindig az kell nekik, aki minél jobban a földbe tiporja. nem érdemelnek meg minket. én is szerettem vkit, neki adtam a szüzességem is, nekem ez a dolog nagyon fontos volt, erre ismerkedik más lánnyal. hát akkor legyen boldog. együtt vagyunk még, de csak a szex miatt. meg néha próbálom meggyőzni magamat, h mégis jó vele, meg stb. de nem nagyon megy.
2009. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nekem is ő volt az első, rajta kívül nem voltam senkivel.És 15 voltam amikor összejüttünk, ő akkor már 18, és mégis várt rám több mint egy évet, abból is gondoltam hogy komolyan gondolja.
2009. dec. 31. 11:42
 10/36 anonim ***** válasza:
de már nem gondolja komolyan. látod, ezért nem kell korán kezdeni. de már mind1, próbálj meg rajta tullenni. előbb - utobb, sikerulni fog.
2009. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!