Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyik napról a másikra totális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra totális utálat? Miért? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 hónapig voltunk együtt. Imádtuk egymást, nagyon boldogok voltunk, az életünket adtuk volna egymásért. Egyszer csak megjelent egy másik srác és ő egyből utánament és minden bűntudat nélkül itthagyott. Meg is csalt vele. De nekem fogalmam sincs mi történhetett, azóta úgy utál, a szemembe mondta h szét tudna tépni, a jelenlétemet sem bírja elviselni. Én csak néztem és szólni se tudtam... Úgy kezelt mint egy utolsó vadidegent amikor láttam. Pedig semmit se szóltam a megcsalásra, csak annyit, h ezzel nagyon megbántott, de őt nemérdekelte. Én ugyanúgy szeretem azóta is, nem olvastam a fejére semmit... Bármit megadnék hogy újból szeressen... De mi a francot ronthattam el? Szörnyen gyötröm magam emiatt...
2009. dec. 30. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
lehet valaki hazudott neki h megcsaltad te is de ennyiből fogalmam sincs mibaja lehet:S
2009. dec. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hat a masik csavo szoszerinte "ellopta" toled:|

sajnalom az ilyen megtortenteket de szerintem a csavo meselhetet neki vmi hulyeseget amivel megutalt...

de a csaj se normalis ha jobban hisz egy masik pasinak mint sajatjanak...

2009. dec. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem volt olyan boldog, csak nem vetted észre, amikor betelt nála a pohár, akkor lépett...
2009. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát azért nagyon aljas dolog volt és megérdemelte volna, hogy mondj neki valamit.Egy normál intelligenciájú ember együtt érez azzal akivel szakít és a helyébe képzeli magát és nem gyötri ilyen gyerekes dolgokkal.Egyik napról a másikra nem tud megutálni valaki valakit ha őszintén és nagyon szereti.Valószínűleg játszott az érzéseiddel ha minden nélkül csak úgy otthagy.Az ilyen emberek később sírni fognak azért amit tettek.Ilyenkor nem gondolja át amit tesz csak később.Ne törd magad miatta, nem érdemes.
2009. dec. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ilyen velem is volt. Elbeszélgettem a gyerekkel(két évvel időseeb volt nálam). Miután nem tágított a csajom mellől összeverekedtem vele:D Hiába volt 18 éves, simán elvertem a gyereket. A barátnőm meg visszajött hozzám, mondván lúzerek nem kellenek neki.:D
2009. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem ugyanez történt meg,csak nem volt a képben egy másik srác,és még mindig nem értem sajnos.
2009. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*idősebb
2009. dec. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!