Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mit jelenthet? Mit rontotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

15/F vagyok, egy csaj 4 éve osztálytársam. Elhívtam randizni, de nem nyomultam rá túlságosan, csak kézenfogva sétáltunk a városban és beszélgettünk. Nem mondta ki konkrétan hogy szeret, de ezt vettem le abból ahogy viselkedett. Aztán elhívtam moziba, de azt mondta nem ér rá, ezt megértettem. Aztán 1 hétig nem beszéltünk, ő is elutazott nyaralni a családjával, és én is. Aztán sms-ben elhívtam mégegyszer randizni, a válasz ez volt: "Szerintem ezt a randizás dolgot nem kéne nagyon erőltetni".

Ez mit jelent? Most végleg nem akar rólam hallani?

Ott rontottam el a dolgot, hogy nem voltam elég rámenős, nem próbáltam megcsókolni, és nem beszéltem vele szerelemről?

A másik kérdés az lenne, hogy ezután ugyanúgy jóban lehetünk a suliban mint eddig, vagy utálni fog?


Tudom hülye kérdések, de első csajom volt, lécci értelmes válaszokkal segítsetek! Előre is köszi


2011. aug. 14. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talán meg kellett volna csókolnod, ha ennyire egyértelműen bejöttél neki, vagy jobban letapiznod, ha már úgyis engedte volna. De lehet, hogy valaki más jön be neki inkább, ez már csak így megy, szerelmek jönnek mennek. :S
2011. aug. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a nyaralás alatt tisztázta magában a dolgokat és úgy döntött nem szeret igazán.


Utálni nem utálhat mert tudtommal semmi olyat nem tettél.


Azt nem tudom miért változott meg a véleménye, lehet a külsőd nem jön be neki annyira.


Az a legtisztább, ha fel keresed ,és megkérdezed mi a baja.


Még azt is elképzelhetőnek találom, hogy a jó női szokás szerint megy és előre vetítette a dolog kimenetelét (tehát randi, járás,...szex...) és megijedt. Még úgy érzi nincs felkészülve egy kapcsolatra és ami ezzel jár.


Ha megkérdezed, megtudod. Bármi is az igazi ok, a helyzetet még előnyödre is fordíthatod!


21/L

2011. aug. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sztam is a nyaralás alatt elgondolkodott, de én arra tudok gondolni hogy ha korábban barátok vtatok, lehet, hogy nem akarja elrontani ezt. Nem fog utálni, barátok ugyanúgy fogtok maradni vszínűleg. :)
2011. aug. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Első csajom, és amúgy is kicsit félénk vagyok, ezért nem nyomultam rá jobban az 1. randin.

Hát a külsőm... Nem mondom hogy csúnya vagyok, de nem vagyok az a szépfiú típus.

2. válaszoló: Ezek szerint lehet, hogy nem írt le örökre? Mert nekem nagyon bejön a lány.

2011. aug. 14. 19:39
 5/6 anonim ***** válasza:
5%
Sztem az 1. randit meg a kézfogást is csak azért engedte, mert nem volt képes megmondani, h csúnyának tart.
2011. aug. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak megijedt a kapcsolattól.
2011. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!