Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon el rontottam? Hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon el rontottam? Hülyeség volt? 14f

Figyelt kérdés

üvegeztünk ( kérem mellőzni az oviról szóló válaszokat )

és az volt a feladatom, hogy valamelyik lányt ölejjem mef 10 másodpercig nagyon szorosan (romantikusan)

ott volt a lány aki teccik, de amikor el indult felém ( ahol addig én ültem , oda kellett mennie más okból )

teljesen beparáztam , 'menekültem' tőle és nem őt választottam :(

utólag nagyon bánom.

Nagyon nagy hülyesség volt vagy mással is előfordul hogy a szerelem hirtelen elijeszti?


2011. júl. 1. 23:15
 1/5 A kérdező kommentje:
u.i. : nem járunk
2011. júl. 1. 23:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Örülj neki...:D

Első randin a csaj elkezdett ölelgetni pest közepén nekem meg simán felállt a cerkám, nagy forgalomba, pedig nem vagyok szűz:D

2011. júl. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
előtte randira hívtam azt még hozzáteszem >.< iszonyatosan kínos volt
2011. júl. 1. 23:22
 4/5 anonim ***** válasza:
öhm.. tudom, a visszakérdezés nem pálya, de mit rontottál volna el, ha azt írtad nem jártok? :)
2011. júl. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem járunk (:( szeretnék vele összejönni, de ez olyan mintha máris megcsalnám D:
2011. júl. 2. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!