Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire tartjátok gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjátok gyerekes viselkedésnek? Lépnem kellene?

Figyelt kérdés

23 éves barátom van. Nagyon jól meglennénk, ha nem viselkedne néha úgy, mint egy 15 éves taknyos.

Folyton "majomkodnak" a hugával.Verik egymást papuccsal, ruhákkal, birkóznak.nem komolyan csinálják, röhögnek rajta egy sort aztán egyik jobbra, másik balra. Engem nagyon idegesít, mert ilyenkor az egész társasház tőlük zeng. A barátom egyébként rendőrként dolgozik, így az ember elvárna tőle egy kicsit komolyabb viselkedés. Van, hogy az utcán kerdetik egymást, vagy a hipermarketbe.

Ma is a huga haza jött a suliból és az volt az első, hogy barátom bezárta őt a fürdőszobába, vergődés, viháncolás, azt két óra csend, és megint kezdik.

Nem értem, hogy ha a barátaink előtt tud normálisan viselkedni, itthon miért nem?


2014. máj. 16. 21:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére sokkal fontosabb neki a huga, mint Te..:) Én kb fél kezemet oda adnám egy ilyen pasiért, de Te szerintem szakíts vele..és hadd találjon magának egy életre való vidám vicces és nem olyan sznob lányt mint te.
2014. máj. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
és az ilyenek kellenek a pasiknak:(
2014. máj. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

jól értem,hogy te féltékeny vagy a húgára?

Nem mindegy neked mit csinálnak a saját lakásukban?Örülj,hogy befogadtak -.-

2014. máj. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát én örülnék hogy a barátom ilyen felszabadult tud lenni és szerető családban van. Sokaknak nincs ilyen szerencséje és elkeserítő hogy nem tudod ezt értékelni
2014. máj. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!