Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha ti egy lánynak azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha ti egy lánynak azt mondjátok, hogy jó nőnek tartjátok az annyit jelent, hogy csak megakarjátok szerezni'úgy'?

Figyelt kérdés
Vagy egyáltalán mit takar az nálatok,hogy valaki jó nő?
2014. máj. 8. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Meg akarjuk, kimondom helyetted is: B aszarintani.
2014. máj. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen. Azt jelenti, hogy meg akarom dugni...


Én azokra akikkel járnék és komolyabban is el tudnám képzelni, azt mondom, hogy aranyosak, szépek, stb. stb. Sőt, olykor nem is illetem őket jelzőkkel.

2014. máj. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Johny88 ***** válasza:
Végül is kinek mit jelent. Én ezzel magát a nőt szoktam dicsérni. (testileg-lelkileg értve)
2014. máj. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!