Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mennyire tartjátok gyerekes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire tartjátok gyerekes viselkedésnek? Lépnem kellene?

Figyelt kérdés

23 éves barátom van. Nagyon jól meglennénk, ha nem viselkedne néha úgy, mint egy 15 éves taknyos.

Folyton "majomkodnak" a hugával.Verik egymást papuccsal, ruhákkal, birkóznak.nem komolyan csinálják, röhögnek rajta egy sort aztán egyik jobbra, másik balra. Engem nagyon idegesít, mert ilyenkor az egész társasház tőlük zeng. A barátom egyébként rendőrként dolgozik, így az ember elvárna tőle egy kicsit komolyabb viselkedés. Van, hogy az utcán kerdetik egymást, vagy a hipermarketbe.

Ma is a huga haza jött a suliból és az volt az első, hogy barátom bezárta őt a fürdőszobába, vergődés, viháncolás, azt két óra csend, és megint kezdik.

Nem értem, hogy ha a barátaink előtt tud normálisan viselkedni, itthon miért nem?


2014. máj. 16. 21:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tök jó lehet! :D

Egy kis lazaság a szürke hétköznapokban!

21/f

2014. máj. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:
100%

Mert otthon van jóég.-.-

Milyen elviselhetetlen lehetsz, ha ilyeneken fennakadsz.

Öcsémmel naponta megcsapkodjuk egymást, barátnőm meg röhög rajtunk.:D

2014. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább veled van a baj. Azt hiszed, hogy a nagybetűs életben komolynak kell lennie, pedig szerintem pontosan az a legaranyosabb egy férfiban ha bizonyos helyzetben rendesen tud még gyerekként viselkedni. Pl. OTTHON és nem társaságban rinyál. Szeretik egymást a tesójával és szórakoznak. Nem is értem , hogy ez neked miért probléma ha ők jól érzik magukat. Tök gáz vagy, sosem szeretnék olyan barátot, akik így gondolkozik mint te.
2014. máj. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

Jó, de Ti két fiú vagytok. Ők meg egy 23 éves felnőtt(!) ember, meg egy 17 éves vinnyogós kiscsaj!

2014. máj. 16. 21:41
 5/14 A kérdező kommentje:

Gáz lennék, mert gyerekesnek tartom az utcán kergetőzést?!

Én ezt 6 évesen csináltam.

2014. máj. 16. 21:44
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
23 éves felnőtt..úristeen..dehogy felnőtt! 23 éves gyerek! 23 éves fiatal, de semmiképp sem felnőtt..Lehet, hogy Te arra voltál kényszerülve életed során, hogy fiatalon komoly döntéseket hozz és komolyan kelljen viselkednem. Ő nem. Ez lehet szerencse is..vagy stabil és szerető család..stb. ne sajnáld már ezt tőle, hadd legyen gyerek..hisz családban van :)
2014. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

fap*na.

Barátommal mi lökdössük egymást s csapkodjuk egymás fenekét na és ehhez mit szólsz?

2014. máj. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Bárcsak ilyen bátyám lenne.

Elég hárpia vagy, ha ilyeneken fennakadsz.

Mit zavar téged, hogy az utcán kergetőznek? Ennyire ne legyél már egy konformista b*rom...

Beszarás, hogy valakit ennyire érdekel a mások véleménye.

Mások miatt ne érezzék magukat jól, vagy mi a szar?

Lépj, szakíts vele, megérdemel egy normális, okos nőt.

2014. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ebben a haldokló szürke gennyes rendszerben az ember had érezze már magát jól egy picit. Ne vedd el tőle
2014. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nem értitek a problémámat. Eleinte nekem is tetszett benne, hogy ilyen pimasz, beszólogatós, vicces srác. Meg persze jól keres, helyes is, szép környezetben élünk ( sajnos még az anyjával meg a hugával), minden meg van.

Velem is szokott poénkodni, de nem úgy mint a drága hugicával.

Meg az is, hogy simán felkel, hogy elmenjen reggel 6kor a pékségbe a hugának, mert az gyakszira megy és nem esik útba neki bolt. Ez normális?

Az anyukája is ilyen bogaras. Van mikor a nappaliba fociznak hármasba gumi labdával. Mint a dedóba!

Ha meg felhozom, hogy költözzünk külön jön azzal, hogy minek menjünk albiba, amikor itt ez a nagy lakás, kényelmesen elférünk. Az már senkit se izgat, hogy én mit szeretnék!

2014. máj. 16. 22:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!