Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 14 éves vagyok. Járok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves vagyok. Járok egy lánnyal. Mind a ketten szerelmesek vagyunk egymásba. Nem tartjátok korainak?

Figyelt kérdés
2014. máj. 4. 02:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem,ismerőseim 14 éves korukban jöttek össze,és már 9 éve együtt vannak :))

Akkor korai,ha még felszeretnétek fedezni a kínálatot...de,ha szerelmesek vagytok,akkor ez gondolom kilőve ;)

2014. máj. 4. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez bíztató.
2014. máj. 4. 02:52
 3/11 anonim ***** válasza:
Nyeeeet
2014. máj. 4. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért lenne korai? Az érzelmeknek nem lehet parancsolni. Ha meg jók, nem is érdemes.
2014. máj. 4. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én is ezt mondtam, viszont mindenki azt kérdezi, hogy minek jársz ilyen fiatalan egy lánnyal?

Miért ne szerethetne valakit egy gyerek?

2014. máj. 4. 04:04
 6/11 anonim válasza:

miért lenne baj? tök normális dolog ha szerelmes vagy.. szerintem egyáltalán nem baj hogy 14 vagy.. én is annyi vagyok és van pasim. ne foglalkozz másokkal, hallgass a szívedre!:)

14/L

2014. máj. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha ezt itt kell megkérdezni , akkor korai.
2014. máj. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 PearlDiver ***** válasza:

Ha nem akartok úgy csinálni mint a felnőttek, akkor nem baj :) én is voltam szerelmes ennyi idősen :)

24f

2014. máj. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ez valószínűleg nagyon más lesz, mint egy későbbi kapcsolat, hiszen fiatalok vagytok, de attól még miért ne.


Én hetedikes koromban jártam először lánnyal. Nemrég visszaolvastam a naplóm, tök gáz voltam: szakítás után megsértődtem a lányra és próbáltam kiközösíttetni az ismerőseimmel. Szóval az én tanácsom az lenne, hogy hajrá, de ha esetleg véget ér, akkor engedjétek el a másikat szívatás nélkül, mert a szívatás gyerekes. :-)

2014. máj. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem baj, sőt még jó is. Csak a szexel még várjatok, pár évet...

36Ff

2014. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!