Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éve keresem az igaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éve keresem az igaz szerelmet tök hiába és mindenki azt mondja, hogy ne aggódjak, majd jön ha jönnie kell. viszont már nem tudok nem aggódni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 13. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Sírjunk együtt! Legalább férfiból vagy Te is? Akkor hatásosabb. :/
2014. ápr. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez a legnagyobb hülyeség, hogy jön, ha jönnie kell.

ha nem vagy alapból nyitott típus, akkor rengeteget kell dolgoznod az ügyért, erőltetned magad, hogy állandóan társaságba menjél, és folyton növeld az ismeretségi körödet, stb.

van, akinek ez természetesen jön, de akinek nem, annak nagyon sokat kell tennie ezért.

Ha belegondolok, ha valakivel összejöttem, azzal mindig a legváratlanabb helyeken ismerkedtünk meg, sosem munkahelyen, iskolában, stb. Hanem mindig, ha nyitottam valami felé, elmentem valahova, kihívással járó helyzetet vállaltam, stb.

A passzivitás sehova sem vezet, ahogy te is látod, és ahogy én is megtanultam.

2014. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A lottó ötösnek nagyobb az esélye hogy bejöjjön, mint az igaz szerelemnek...szerintem hagyd a fenébe, jobban jársz.
2014. ápr. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy jön, ha jönnie kell... ha az ember nem tesz érte, és csak várja a sült galambot akkor csak a legszerencsésebbeknek jön csak úgy....


nekem pl 5 évembe került megtalálni azt az egyet...és még mindig szerencsésebb vagyok, hogy 24 évesen meglett, szemben azokkal, akik 28-30 éves korukra még mindig egyedül vannak...velem egykorú, plusz egy 3barátnőim is sokat panaszkodnak emiatt...


de tényleg nem lehetetlen, csak próbálkozni kell. pl netes társkeresést próbáltad már? Nekem az vált be, és csak 6 hónapomba került. (csak hogy tippet adjak)

2014. ápr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
= velem egykorú, plusz egy 30 éves barátnő
2014. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
franc... lemaradt N/28
2014. ápr. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
megtalaltad?
2016. jan. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!