Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szinte mindenki szerelmet, párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mint ha az olyan nagy dolog lenne,vagy sokat változtatna az életén...Többet ér pár jó barát.
2013. jún. 22. 14:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mondod te, mert ezek szerint nem volt még igazán jó, bensőséges párkapcsolatod ;)

Nagyon fontos számomra a barátnőm (lassan tíz éve, hogy mindig számíthatok rá, testvérként szeretem), de a vőlegényemet senki és semmi nem tudná pótolni. Ez egész egyszerűen más...

2013. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
44%
Mert ezek tesznek teljes, kiegyensúlyozott emberekké minket.
2013. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
26%
Hogy ne kelljen fizeni a szexért.
2013. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ugyan miért kell valaki más,hogy boldog legyen valaki?
2013. jún. 22. 14:25
 5/16 anonim ***** válasza:
26%
Utolsó: LOL! Amúgy igen párkapcsolat nélkül az ember nem teljes.
2013. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

attól lehetsz boldog mert nincs kapcsolatod...

amúgy én amikor akartam akkor sose jött össze, de mikor csak éldegéltem az életem akkor csak igy jött:) te is leszel szerelmes..

2013. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mert miért ne kellene? Ez így van rendjén, vagyis így kellene...Azért mert neked még ilyenbe nem volt részed, valószínű ezért nem is érted ezt...Majd ha megtalálod a megfelelőt másképp fogsz gondolkozni erről.

Én 6 éve vagyok kapcsolatban és el sem tudom képzelni az életem a párom nélkül. Teljesen a másik felem, a kiegészítő "énem" :)

2013. jún. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem kib*szott pandák vagyunk akik egyedül élik életük 95%-át :D Az ember társas lény ergo kell neki most megsúgom *dobpergés* : egy társ. Nem gondoltad volna mi?
2013. jún. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tévedés ne essék,én is voltam szerelmes.De ha az életem vesszük,nem sokat adott hozzá.

Max annyi,hogy volt kivel összebújni,meg ilyen apróságok,amik jól estek.De a szakítás sokkal többet elvett.Így összességében kevesebb lett a jó az életemben a szeretés miatt.

A társas lénységről meg.Ugyanaz a barátaiddal lenni,max nincs szex.

De alap állapotban mindenki egyedül hal meg.

2013. jún. 22. 14:40
 10/16 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbb ember a párjával érzi magát a legjobban, lévén rengeteg dolog van, amit baráttal nem lehet csinálni - és nem csak a szex :) Egy barátommal nem ölelkezhetek (pláne nem érzékien) nem csókolhatom meg (pofán is vágna szerintem), és igazán legmélyebben kitárulkozni szerintem a párodnak lehet.


És az együtt alvást is említsük meg, amikor egymáshoz gömbölyödve alszik két ember - annál meghittebb is kevesebb van. És egy "natúr" baráttal ezt sem lehet azért csak úgy megtenni.


De nem kötelező párkapcsolatot, szerelmet keresni. Mindenki úgy éli az életét, ahogy akarja.

2013. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!