Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar szinte mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar szinte mindenki szerelmet, párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mint ha az olyan nagy dolog lenne,vagy sokat változtatna az életén...Többet ér pár jó barát.
2013. jún. 22. 14:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Te milyen vallással rendelkezel? Jehova?!
2013. jún. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

kedves kérdező! tudod a párkapcsolatban csak annyi volt, nem mondta Neked senki, hogy azt TE alakítod, amúgy ha ne, akarsz magad mellé senkit, hát akkor így lesz

barátok? öcsém, ha azok 20 áv múéva melletted lesznek megeszem a fejem

tudod az embernek meghatározó hogyan nő fel, milyen hatások érik, ezeken sem árt elgondolkoznod N

2013. jún. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Én magamban hiszek.

Szexeltem már,nem is egyszer,nem is csak egy csajjal.De szerintem túlbecsülik a pár jelentősségét.

2013. jún. 22. 14:54
 14/16 anonim ***** válasza:

Én nem akarok.

2-3 évig biztos nem. L

2013. jún. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
12es,a mai világban az is ritka,hogy a pasid veled legyen 20 évig.
2013. jún. 22. 14:57
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Nézd, senki nem fog/akar téged meggyőzni, hogy a párkapcsolat jó, meg te nyilvánvalóan csak azért írtad ki ezt a kérdést, hogy a saját megkeseredett nézeteidet hangoztasd. Csak ez meg azokat nem hatja meg, akik veled ellentétben szerencsések a szerelemben.

Nem muszáj mindenkinek kapcsolatban élni, utódokat nemzeni. Nem is mindenki alkalmas erre...

2013. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!