Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki rózsaszín ködként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki rózsaszín ködként éli meg a szerelmet?

Figyelt kérdés
2011. júl. 22. 15:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Én a szerelmet egy szeszélyes lepkéhez tudnám hasonlítani.
2011. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kétlem.

a szerelem olyan mint egy baleset amiről tudod hogy be fog következni, tudod hogy nagyon rossz lesz a vége, de semmit sem tudsz ellene tenni.

2011. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
,,...mindenkibe szúrja, a szerelem ügyes dealer. Együtt röhörészünk vele, de kuurvára nem viccel..." - FankaDeli
2011. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kezdetben az volt. Minden szép és jó, tökéletesen, az élet szép, az élet könnyű, a szerelem szép.

Aztán amikor felszívódik a köd, rájöttem, hogy semmi sem egyszerű, tenni kell azért, hogy boldoguljak, hogy ne unjunk egymásra (ennek ellenére megtörtént, volt egy egy hónapos szakításunk). Sok a vita és a bosszúság, de még a legrosszabb pillanat is inkább édes, mint keserű.

Már nincs meg a rózsaszín köd, de jobb így, reálisabb.

2011. júl. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt rózsaszín köd, olyan irdatlan csúnyán pofára estem egyszer, hogy valahogy sikerült meggátolnom magamban ezt az ész nélküli korlátlan boldogságot. Ennek van jó és rossz oldala, fantasztikus érzés csakúgy boldognak lenni, semmiféle óvatosság nélkül, de így nem értek meglepetések.

Ettől függetlenül halálosan szeretem a barátomat, most először vagyok úgy valakivel, hogy még csak a fantáziámban sem akarok senki mást elképzelni, csak őt, de tudom, hogy milyen és ehhez alkalmazkodok. Ő is ismer, mi maradtunk a realitások szintjén...

20L - 24F

2011. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs mellettem csak egy fél vagyok és mivel nagyon kötődöm hozzá nehezen bírok nélküle igazán boldog lenni. De ha mellettem van valószínűleg azt se venném észre, ha az utcában előttünk elbaszna egy autó egy tehenet, annyira szeretem.
2011. júl. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem...én speciel sötét fergetegként, ami magából a pokolból jön
2011. júl. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem. Az első nagy szerelmemet úgy éltem meg, de a második haverkodásnak indult, aztán fejlődött szerelemmé és a rózsaszín köd valahogy kimaradt, amikor se látok, se hallok. Mégis ez a kapcsolat életem legnagyobb, legmélyebb, legerősebb szerelme.
2011. júl. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én kudarcként mert akit szerettem azt nem érdekeltem.
2011. júl. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nekem pontosan rózsaszín köd.. pont ezért óvakodok tőle :/
2011. júl. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!