Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyek tönkre egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek tönkre egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy tegyek tönkre egy viszonylag jó párkapcsolatot? Csak azért, hogy megszerezzem a lányt, egy alkalomra, aztán faképnél hagyjam? Régi szerelmemről van szó.
2009. dec. 19. 23:10
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:
Pontosan, hogy túlérzékeny vagyok, szerintem. Az itt a gond, hogy kevés, vagy szinte nulla nő tette azt, amit tennie kellett volna. Sajnos mikor túl sok fájdalom éri az embert, akkor egy kicsit máshogy kezd el játszani.
2009. dec. 20. 12:42
 32/38 anonim ***** válasza:
100%
Hülyeség, csak e mögé bújsz, hogy ezért "játszol így". Én aztán mesélhetnék hányan csináltak belőlem hülyét, hányan használtak ki (nem fizikailag), hányan csaptak be.. Egyébként nő vagyok, és igen nálam is voltak olyan pillanatok, hogy meg akartam bosszulni, de így évekkel később örülök, hogy nem tettem meg. Egyébként nem csak én tudnék mesélni, hanem ezen az oldalon kb mindenki, meg az életben is. Ha bosszút állsz, akkor bármit tett veled a lány, te leszel a rosszabb ember. És jó úton haladsz, hogy egy megkeseredett ember legyél aki mindenben csak a rosszat látja. Fogd fel tapasztalatként, ha nem megy akkor valahogy lépj tovább, de őrizd meg az emberséged
2009. dec. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
gondolkozz el..VAJON NEKED HOGY ESNE BA*DMEG HA VALAKI SZÉT AKARNA TITEKET SZEDNI AZZAL, AKIT IMÁDSZ? gondolkozz :@
2009. dec. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
ja és egyébként engem ha vlki elvenne valakitől(persze ha szeretik egymást alapból LEHETETLEN), akkor honnan veszed, hogy utánna TÉGED fog akarni? ha engem szednél el valakitől, akkor utolsó dolog lenne, hogy pont veled jöjjek össze
2009. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%
Én már csaptam le valakinek a nőjét. Jó érzés. Abszolút lehetséges. Féltékeny sem voltam, mert az egy lúzer volt és tudtam, hogy én sokkal jobb vagyok nála.
2009. dec. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
0%
Nah hasonló srác vagyok énis, ugyanugy mint te, énis már lemondtam arról hogy normális nőt találjak akivel együtt tudok lenni sokáig. Asszem az első olyan válaszoló vagyok aki egyetért veled. Én a helyedben a "megcsalás" taktikát választanám. Akkor fog működni jól ha egy városban laktok. Csak szépen elmondod 2-3 pletykás embernek hogy a pasi megcsalta a csajt, és hoppá 1hét se kell hozzá hogy szétmenjenek. És még jól is szórakozol közben :D:D Ha ez nemjön be, akkor kezd el mondogatni a volt nődnek hogy szereted még, és mindig rá gondolsz blablabla, hazudjál kicsit neki ;) ha mákod van még vmennyire szeret, és ha jó a dumád akkor laza ügy :)
2009. dec. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
70%

Szia!


Az alapján, ahogy és amiket írsz, értelmesnek, intelligensnek, érzékenynek, és igen-igen megbántottnak tűnsz.


Sajnálom, hogy eddig csak olyan lányokkal volt dolgod, akik fájdalmat okoztak Neked. Ennek a bosszúnak viszont szerintem nem lenne sok értelme.


Többet érnél azzal, ha keresnél egy lányt, akivel boldog lehetnél, sokkal boldogabb, mint a volt barátnőd azzal a másikkal, akitől el akarod szedni. Inkább ne törődj velük, nem is méltók a figyelemre, szerintem.


Próbáld meg kihúzni magad, Ember maradni, ha nehéz is, és ne alacsonyítsd le magad ilyen kicsinyes bosszúállással.


Remélem, megtalálod majd a hozzád illő lányt, aki visszaadja a női nem iránti bizalmadat!


Sok sikert!


L/22

2009. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
ooo hogy szakadna rád egy mázsa szar!
2010. nov. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!