Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Apa-anya harc a pénzért. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apa-anya harc a pénzért. A barátnőm áldozat. Tönkre mehet a kapcsolat és nem lesz esküvőnk se?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy bnőm 19 éves és kapja a gyerektartást, mert az apját kötelezte a bíróság. Addig kapja még tanul. Az anyja minden áron még legalább 5 évig akarja suliba járatni, most 10.-es a szakiskolában, utána fősulira akarja amit barátnőm nem nagyon akar már. Mi jövőre össze akarnánk házasodni, amit az anyja nem enged mivel akkor nem kapja a járulékot a lány így az anya se kap semmit, a házat meg nem tudná fenntartani egyedül a 90 ezres fizuból. Ez az anya állítása. Bár egy panelt nem hiszem, hogy olyan vészes lenne én is panelban lakok. A lényeg, hogy barátnőm azt mondta, hogy úgy érzi eltűnt a jövője a képzelete a fejéből amiket eddig képzelt velem, a szép esküvő meg a stb... na ezzel mintha hátba szúrtak volna eléggé megijedtem és most nem tudom mit tegyek? szeretem és ő is szeret csak ez megütött.

24/F


2011. okt. 21. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
19 évesen nagykorú azt csinál amit akar!! Ha lesz hova vinned az esküvő után akkor hajrá ne engedd hogy a pénzéhes anyja tönkre tegye a Boldogságotokat!
2011. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon is igaza van az anyjanak. Majd ha teljes egeszeben el tudod tartani a batatnod es akkor is a penzen lesz kiakadva akkor zenyleg penzehes. De ami most ebben az orszagban megy... keves a 90.
2011. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Itt az anyának van szüksége pénzre, a lány abszolút nyerési pozícióban van. Azt csinál, amit akar. Mondjuk az esküvőt én is korainak tartom, nameg fölösleges elcseszni rá a pénzt.
2011. okt. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mivel nagykorú a barátnőd valóban azt csinál, amit akar! A kettőtök jövőjéről (családeltartás szempontjából) azt gondolom, hogy nem egy olyan esetet láttam, amikor pont a pénztelenség motiválta a párokat a továbbfejlődésre és a küzdeni akarásra!

A másik véleményem az, hogy addig amíg a barátnőd szeret, ne aggódj semmi felől! A szeretet fontosabb attól, hogy most házasságban éltek, avagy sem! Szeresd Őt és ne erőltessétek a dolgot, mert meglehet, hogy erre fog rámenni a kapcsolatotok!

2011. okt. 21. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ffi


A gyerektartás: " [link] olvassátok el, ez a gyerektartás célja.....

2011. okt. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!