Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyek tönkre egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek tönkre egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy tegyek tönkre egy viszonylag jó párkapcsolatot? Csak azért, hogy megszerezzem a lányt, egy alkalomra, aztán faképnél hagyjam? Régi szerelmemről van szó.
2009. dec. 19. 23:10
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
nagyon kedves fiú lehetsz
2009. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ilyenné tettek a nők, sajnos. Sz*r ember lettem.
2009. dec. 19. 23:12
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azon gondolkodj el,hogy verhetnéd ki a csajt a fejedből,még mielőtt a pasija veri ki belőled a lelket...
2009. dec. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Persze,a nők a hibásak.Így könnyebb?
2009. dec. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Az a szerencsétlen ostoba azon kívül, hogy jól néz ki, női szemmel nézve, és egy behódoló kis gyökérkezdemény, elroppantható... Rég megvertem volna de azzal csak hátráltatom a lánnyal a dolgokat.
2009. dec. 19. 23:15
 6/38 A kérdező kommentje:
Tényleg a nők a hibásak, komolyan mondom. Én annyit adtam nekik, általában, amennyit csak lehet. Csak hát ugye a nők is emberek, és mit csinálnak? Kihasználnak. Aztán eldobnak.
2009. dec. 19. 23:15
 7/38 anonim ***** válasza:
89%

"Tényleg a nők a hibásak, komolyan mondom."

A Nők? Az összes? Jaj, kérlek, ne legyél ilyen becsavarodott. Engem is most hagytak faképnél, nagyon fáj és kellemetlen, de nem, nem szabad általánosítani, bélyegezni, még száz eset után sem. Komolyan mondom.

Egyébként szerintem ne tegyél tönkre semmilyen párkapcsolatot. Bosszúból szétszedni valaki boldogságát? Megszerezni valakit?

Szerintem te sem szereted, ha birtoknak, tulajdonnak tekintetek. Jól mondom? Attól vagyunk pozitív értelemben emberek, hogy ha megdobnak kővel, nem kővel, hanem kenyérrel felelünk a tettre. Azaz bebizonyítod, hogy te csakazértis, rendes vagy, nem hisztizel, és felfogod, megérted, elfogadod, ami körülötted történik.


Ha régi szerelmes, akkor azt sejtem, hogy szeretted. Ha most is szereted, akkor tiszteled annyira, és boldoggá akarod tenni, úgy, hogy nem okozol neki fájdalmat a kavarásoddal. Ha nem szereted, akkor szerintem így utólag nincs közöd hozzá. Ha szakítottatok, akkor szakítottatok, ha visszautasított, akkor ez van, fel kell fogni, hogy van ilyen helyzet.


Elhiszem, hogy nehéz és kínzó és jaj, de

1) nem mindenki NŐ ilyen = ne mondogasd, hogy kiábrándultál az Összesből [mert mindenki ugyanolyan és bla-bla...]

2) ne légy "puha p*cs", hanem tisztelettudó Férfi [amit tervezel, az számomra gyávaság, és nem férfiasság]

3) ne a bosszú vezessen, mert könnyedén pofáraesel.

2009. dec. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
77%
Király vagy.
2009. dec. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim válasza:
81%

Te mit szólnál hozzá, ha veled tennék ezt? Ha elvennék az imádott barátnődet, ráadásul EGY alkalomra? Szerintem bepöccenél, nem is kicsit. És ne mondd azt, hogy ez nem történhet meg veled, mert bárkivel megeshet bármi.

Szóval szállj már magadba!

2009. dec. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
27%

Nehéz ügy sajnos. Ha tudod a választ mondd el nekem is!


Lehet így puhatolózni, hogy elkezded dicsérni a csaj kapcsolatát, hogy "nahát ti milyen jól megvagytok, csak rátok kell nézni". Aztán a csaj elkezdi, hogy "annyira azért nem tökéletes minden". És szépen lassan egyre jobban elkezdi szídni a barátját. Te meg nagy megértést tanusítasz.


Másrészt van egy olyan lehetőséged, hogy csekkold le,hogy mi hiányzik a barátjából. Ha a barátja papucs, akkor neked keménynek kell lenni. Ha kemény a barátja, akkor neked érzékenynek. Mindig az kell a csajoknak, ami nincs meg nekik. Próbáld meg, aztán röhögjél egy jót az előző baráton!


Én ugyan nem próbáltam ezeket a technikákat, de sok sikert hozzá! Drukkolok!

2009. dec. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!