Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyek tönkre egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek tönkre egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy tegyek tönkre egy viszonylag jó párkapcsolatot? Csak azért, hogy megszerezzem a lányt, egy alkalomra, aztán faképnél hagyjam? Régi szerelmemről van szó.
2009. dec. 19. 23:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
67%

Szánalomra méltó zs@r alak vagy ,de gondolom,ezt TE is tudod.Azért vagy ilyen,mert ilyen akarsz lenni,erről csak Te tehetsz,senki más,TE határoztad el,hogy ilyen leszel,nem más tett ilyenné.Mentegetőzni k...va könnyű.Hagyd a csajt a p..ba.Menj el a helyi diszkóba,aztán kefélgess csajokat.Jobban leszel tőle.Azt a csajt meg hagyd ki,légyszíves.Ne

legyél ilyen begyepesedett önző kis dög.

2009. dec. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
De ez van... Én csak szeretetet akarok adni, de senki nem fogadja el, aki elfogadja, kihasználja.
2009. dec. 20. 00:34
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Az egyéni szociális probléma ugyebár,attól még ne azon éld ki a bosszúdat,aki nem tehet erről.
2009. dec. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy nem tehet erről? Azért akarok ezzel a lánnyal is kitolni... Nem instant választottam egy párt..
2009. dec. 20. 00:45
 15/38 anonim ***** válasza:
20%
Az meg a pondró barát egyéni szociális problémája, hogy elszedték a nőjét! :D Nyugodtan csapjál le rá, ez neked jár!
2009. dec. 20. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
64%
Ja,vedd csak el,ami kell neked.Ilyen a világ,hiába.Ne is légy tekintettel másokra,véletlenül se!Hogy ki itt a pondró,arról vitatkoznék,de mindegy.Az a bajod,Kérdező,hogy beszűkült gondolkodású vagy,és kicsinyes.A Te bajod.
2009. dec. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
34%
Az a baj, hogy rengeteg lúzernek van barátnője és ez nem korrekt. Az ilyenektől nem sajnálom, ha elveszik tőlük-helyreáll a természet rendje. Az ilyen meg verje a farkát otthon, ne egy igazi nőbe eressze! Hát ez mekkora gáz már nem?!
2009. dec. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom,hogy ki a nagyobb lúzer,aki másra mondja,vagy akit annak tartasz.Keress már másik csajt,Kérdező,vagy ennyire bal@sz vagy,hogy nem bírod kiheverni?Miért nem kezdesz inkább új életet?Mert gyáva vagy és gyenge?Elárulom Neked,hogy csalódni mindig fogsz.Nah,és akkor mindig így állsz majd bosszút?Gyerekes vagy.
2009. dec. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Haver! Nehogy már engem állíts be rossznak. Régi szerelmemről van szó. Csak megteszem, amit meg kellene tennem. Sok ember feladja a dolgokat, én legalább stílusosan fejezem be.
2009. dec. 20. 01:04
 20/38 A kérdező kommentje:
Csak azon állok így bosszút, akit valaha a legjobban szerettem. Ennyi az egész. Akarom látni a könnyeiket, akarom látni a fájdalmat az arcukon. Megérdemlik. Férgek.
2009. dec. 20. 01:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!