Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tehetnek tönkre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tehetnek tönkre egy párkapcsolatot a szülők?

Figyelt kérdés
mármint a gyerekük párkapcsolatát , ha nem szimpatikus nekik a választott leányzó v. fiú
2009. márc. 15. 23:57
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen...

bár ez függ a gyerek korától is

2009. márc. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csak amennyire hagyjátok.

egyetlen megoldás (tudom h nem túl mintagyerekes): lázadni. előbb-utóbb belefáradnak.

bár mondjuk a lázadás csak akkor jöhet ha már túl vagytok pár nyugodt beszélgetésen és még mindig az a válasz: CSAK

2009. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen vagy félig-meddig. Teljesen 18év alatt, részlegesen felette. Miután már kirepül a gyerek a családi fészekből kevésbé, de vannak oylan elvetemült szülők akik még akkor is mindent megtesznek, hogy a gyerekük kapcsolata tropára menjen, nem szabad hagyni nekik.
2009. márc. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
amig a szülőknél laktok, addig teljesen tönkre tudják tenni. később meg amennyire hagyjátok. ha nagyon makacsok és erősek vagytok, akkor nem valószinű, bár ha szülő is hasonlóan önfejű, akkor esetleg velük romlik meg a kapcsolat.
2009. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Csak annyira amennyire a gyerekek hagyják.
2009. márc. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Teljesen!
2009. márc. 16. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire hagyják! Én a párom anyjával több, mint 3 éve nem beszélek. Kavar jobbra-balra, de már nem hisz neki senki. Próbátam vele megbeszélni a helyzetet, de nem lehetett. Mondtam neki, hogy felejtsük el egymást, és kész. Amiket terjeszt, már csak nevetek rajta, ahogy mindenki. A lényeg, hogy nem kell hagyni, hogy bántson, nem kell félni tőle, meg kell mondani neki, hogy mi van.
2009. márc. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
* próbáltam
2009. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18 év alatt sajnos teljesen ):
2009. márc. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
18 alatt és fölötte is teljesen tönkre tudják tenni a kapcsolatot a szülök.Főleg az anyukák
2009. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!