Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyek tönkre egy párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek tönkre egy párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Hogy tegyek tönkre egy viszonylag jó párkapcsolatot? Csak azért, hogy megszerezzem a lányt, egy alkalomra, aztán faképnél hagyjam? Régi szerelmemről van szó.
2009. dec. 19. 23:10
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
60%
Nem Te vagy a rossz,csak ez így nem stílusos megoldás,pont,hogy f@szkalap megoldás.Én mondom Neked,állj fel a zs@rból,és nézz más nő után,mert csak pörög az agyad,aztán meg majd te fogsz sírni megint.Amúgy csaj vagyok... :-D
2009. dec. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
42%
Korrekt! Tanulja meg a pondró gyerek, hogy hol a helye! Sajnos az emberek engedik érvényesülni ezeket és nem néznek szembe a realitásokkal! Örülök, hogy vannak ilyenek is!
2009. dec. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
60%
Miért süllyedjen már le a szintjükre?Ááá,ebből akkor sem Te jönnél ki jól.
2009. dec. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
De ezt így nem hagyhatom. Nem hagyja a lelkiismeretem. Igazából, ha nem lenne a gyilkosság büntetendő, vagy ha ügyes lennék, megölném őket. Nem túlzás. De Miattuk nem akarok ülni.
2009. dec. 20. 01:11
 25/38 anonim ***** válasza:

Hijj bazze te beteg vagy:P Nem azért, mert "be akarod fejezni", ilyet már én is tettem (az alkalom szülte), hanem mert akár ki is nyírnád őket...


Olyan alkalom kell amikor buli van és a csaj a barátja nélkül van ott és add meg neki azt amit akar, szélsőséges is lehetsz. Amúgy szúrkolok a csajnak, hogy hűséges legyen.

2009. dec. 20. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok beteg. Kertész vagyok, túlburjánzott egy virág, amit ápolgattam. Össze-vissza karcolt a tüskéje. Hát nem nekem kell rendberakni?
2009. dec. 20. 03:01
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Fantasztikus, hogy tudod alkalmazni az irodalmi toposzokat, de amit csinálsz, az arra utal, hogy egy tanulatlan, érzéketlen bunkó vagy. Engem is baromi sokszor nagyon megbántottak, megaláztak, de én senki miatt nem fogok idegeskedni. Ettől te még nem leszel stílusos, legfeljebb ha a szánalmas viselkedés számodra az. Ne legyél ilyen, jobban jársz! Ha később lesz valakid, és a fülébe jutnak ezek, szerinted mit fog csinálni?
2009. dec. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akkora lúzer a mostani csávója, akkor csak nyugodtan. Ha megérdemli a csajt, meg fogja tudni védeni.


De előtte próbáld magad a helyükbe gondolni! Sok sikert, akármit teszel.. 15/F

2009. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy. Ilyen az élet, az ember egész életében sorra kapja a pofonokat, ami után feláll és újra kezdi. Ez az élet rendje. És ha téged a bosszú vezérel, akkor meg sem érdemled a boldogságot. Attól, hogy bosszút állsz nem fogod magad jobban érezni, de ezt most úgyse hiszed el nekem. Mindenkit megbántanak, mindenkit átvernek, kihasználnak... sokszor.. nem csak téged. Férfiakat, nőket egyaránt. Aztán előbb-utóbb találkozik az ember egy olyan valakivel aki más mint a többi. Lemerem fogadni, hogy neked is van olyan nő az életedben aki szerelmes volt beléd, de te mondjuk csak barátként néztél rá. Ő pont olyan csalódott mint te, most törjön rád egy aknavetővel?? Gondolkozz!
2009. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
0%
Én szedtem el már másnak a nőjét! Azzal a csajjal volt életem legnagyobb élménye! Nem bántam meg egy percig sem! Azzal a lánnyal mindennap olyan volt, mint egy csoda! Nincs ebben semmi gáz, ha lúzer a barátja!
2009. dec. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!