Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, mert nem működik a SZEX?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem!


Nemet és kort! Mindenkinek zöld!


2014. márc. 26. 21:16
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

25-ös vagyok


tény, hogy 30 év házasságba nem tudom még beleérezni magam, mert én magam sem vagyok annyi, "csak" 6 év kapcsolat, 1 év házasság van mögöttünk.

viszont ha én nem lépnék ki a kapcsolatból, akkor a párom megtenné.


Sajnos(vagy nem sajnos) nekem a szex szerves része a kapcsolatunknak, tehát a szeretet kimutatás része. azzal teljesedik ki..

ha nincs szex, akkor nem érzem magam szeretettnek, persze ki lehet váltani más dolgokkal is magát az aktust, viszont nem tudom, hogy csak úgy elég lenen-e

azért mondom azt, hogy a párom szakítana velem, mert sajnos, ez viszont tényleg sajnos elviselhetetlen hárpia leszek,ha nincs szex..

frusztrált, fezsült, a sarokban álló virágba is képes vagyok belekötni.

próbáltam már magam türtőztetni, nyugtató tea..stb..de olyan amit nem tudok elnyomni.. mint a hisztis menstruáló nők 5szöröse..

úgyhogy, ha nem lenen szex szerintem a párom nem viselne el engem hosszabbtávon..

2014. márc. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:

IGEN

IGEN

IGEN

36F

2014. márc. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!