Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, mert nem működik a SZEX?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem!


Nemet és kort! Mindenkinek zöld!


2014. márc. 26. 21:16
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

Nem. Egy kapcsolat alapból nálam nem a szexről szól,hanem az érzelmekről,a szex csak egy bónusz. Az orgazmust máshogy is el lehet érni.

18/F

2014. márc. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
64%

egy párkapcsolat attól párkapcsolat, hogy van benne szex. ha nincs, azt úgy hívják, barátság. Én nem várnám el, hogy velem maradjon valaki, ha ezt nem tudnám megadni neki. Én sem maradnék valakivel együtt ilyen esetben, ha hosszabb távon nem tudnánk megoldani a dolgot.

Azt nem bírnám elviselni, ha megcsalnának, inkább hagyjanak el. Így én is inkább elhagynám a másikat, nem tudok hazugságban élni.

Voltam már olyan helyzetben, hogy nem tudta valaki megadni a dolgokat vagy nem is akarta. Megoldani sem akarta. Nagyon sok stresszforrás volt, romboló dolog. Ez nekem nem kell mégegyszer.

2014. márc. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 kolosszus22 ***** válasza:

29, a szex nálam alappillér, de ez nem azt jelenti csak erre alapozok és volt hosszú több éves kapcsolatom, a szex nem laposodott el, más miatt lett vége. Én nem értem, hogy eberek, hogy tudnak szex nélkül ellenni kapcsolatban és most a betegséget és egyéb kényszerítő tényezőket hagyjuk ki, én nem ezekből indulok ki, hanem ha valaki az elejétől ilyen, nah akkor dobbantok pár hónap után. A szex a világ egyik legjobb dolga, nálam a szerelem is csak úgy jön ha meg van a testi-lelki harmónia, ahol nincs testiség az max barátság.

26F

2014. márc. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
32. Szóval Neked a barátságot-szerelmet csak a szex különbözteti meg egymástól? Azzigen..Te se voltál még szerelmes.
2014. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
nagyon okos vagy, 34. próbálj meg évekig élni egy kapcsolatban szex nélkül. lehet, hogy még okosabb leszel.
2014. márc. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 kolosszus22 ***** válasza:
75%
34, miért te tudod milyen az igazi szerelem? Milyen alapon osztod az észt? Nálam a szerelemben van tűz, vadság, szenvedély és szex, enélkül nincs, de én ilyen típus vagyok és az ilyen nőket szeretem. Akinek csak az érzelmek, meg a romantika és a gügyögés a fontos az keressen olyan párt magának, nem passzol össze mindenki mindenkivel, így kerek a világ.
2014. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
36. Te próbálod itt osztani az észt, te csak egy szexmániás kis pöts vagy, aki a farka után megy, és azt hiszi az a szerelem, ostoba mód összekevered a nemi vággyal. De ez világosan látszik bármelyik kérdésnél adott válaszodnál is, mindenhol csak ezt tudod hangoztatni, hogy szex, szex, szex, eddig terjednek a vágyaid.
2014. márc. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 kolosszus22 ***** válasza:

37. Te követed a válaszaimat minden kérdésnél? :D

Mondj amit akarsz, gőzöd sincs ki vagyok és szexmániás sem vagyok, a kérdésre válaszoltam. Savanyú a szőlő komám úgy érzem.

2014. márc. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

én mindenesetre köszönöm kolosszus 22.nek, hogy megvédett.


Tizenéves koromban még én is úgy gondoltam, van szerelem szex nélkül. Most is tudom, hogy van szerelem szex nélkül, mert éppen reménytelenül szerelmes vagyok, de ez nem az a szerelem, amiről beszélek. A párkapcsolaton belüli szerelem az sokkal bonyolultabb, és több tényező határozza meg, és tulajdonképpen egy nagyon mély barátságnak nevezném, amihez hozzá tartozik a szenvedély.

Párkapcsolat szex nélkül, az valami pokol, és tudom saját tapasztalatból. Én nem bírnám már elviselni, úgy érezném, nem vagyok elfogadva, pont azért, mert nekem a saját testem az nem valami idegen dolog, az a szerves részem, én vagyok. én személy szerint elég jó viszonyban vagyok a testemmel, odafigyelek rá tényleg majdnem maximálisan. Ha valaki azt nem szereti szerelemmel, akkor engem sem szeret.

Ennyi.

Ezen nem érdemes ölre menni, ha más máshogy látja, rendben van, az az ő élete, az ő döntései. Én vállalom a saját döntésemet, és nem gondolom egyáltalán, hogy érzelmileg bármilyen módon visszább lennék az átlagnál.

2014. márc. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:

Jajj légyszi ne veszekedjetek! :(


Mindenkinek legyen véleménye, de ne személyeskedjetek! Köszi

2014. márc. 27. 10:16
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!