Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, mert nem működik a SZEX?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem!


Nemet és kort! Mindenkinek zöld!


2014. márc. 26. 21:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Először is pontosítsd, mit jelent az, hogy nem működik a szex. Egyáltalán nincs, vagy van, csak valakinek nem jó, egyiknek se jó? Amúgy meg csak gyakorlás kérdése, ha nincs szervi probléma. Ja és kommunikáció, ki kell nyitni a szádat, hogy mit meg hogy szeretnéd.
2014. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%

Igen.

Egy ideig biztos még szenvednék, de a szexhiány (vagy rossz szex, ami tán még rosszabb is) okozta frusztráltság, eltávolodás, stb biztosan rányomná a bélyegét az érzelmekre is, és így hamarosan szerintem a szerelem is elmúlna. nem beszélve arról, hogy 21 éves egészséges nőként nekem is vannak igényeim, és rohadtul nem vagyok elkésve semmivel, nem akarnám mindkettőnk életét tönkretenni azzal, hogy egy olyan kapcsolatban maradok (ilyen fiatalon), ahol egyikünk sem maradéktalanul boldog. és a szex bizony, tarthattok akárminek, elég fontos eleme a párkapcsolati boldogságnak. legalábbis, nekem elég központi szerepet játszik az életemben.

2014. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 ASOT ***** válasza:

Ha már tényleg mind a ketten megtettünk azért mindent, hogy jobb legyen, de nem lett jobb akkor igen.

Ahogy írták fontos része a kapcsolatnak.

(persze akadnak akiknek nem annyira)

2014. márc. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:

Először megpróbálnám megoldani a problémát.

Együtt "újratanulni" szexelni sokszor elég szórakoztató és kapcsolatépítő jellegű. De ha ezek után sem tudnánk összehangolódni akkor fájó de szakítás lenne a vége.


23L

2014. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 kolosszus22 ***** válasza:

IGEN!

26F

2014. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
Igen
2014. márc. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
Leszavaztál! ez nem éri, hazudtál!
2014. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:

Nem.


Kor/Nem

2014. márc. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:

Soha.

Jobban szeretem annál, mint hogy egy probléma kiábrándítson belőle.

Az élet meg nem csak szexből áll.

F 30

2014. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!