Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a párod, mert nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párod, mert nem működik a SZEX?

Figyelt kérdés

Igen vagy nem!


Nemet és kort! Mindenkinek zöld!


2014. márc. 26. 21:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Először megpróbálnám megoldani. Ha nagyon nem megy, akkor sajna jobb külön.


24l

2014. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Több ok miatt állhat elő ilyen helyzet, ezeket én két csoportra osztanám, az egyik amikor nem az egymással való probléma miatt nem működik átmenetileg vagy tartósabban (egészségügyi okok, lelki problémák, esetleg még nem ismerik a felek jól egymás testét), ebben az esetben a válasz: nem.

A másik: már nem vonzódunk egymáshoz, magát az intimitást nem igényeljük, nem szeretünk egymáshoz érni, elhidegültünk egymástól. Ebben az esetben elképzelhető, hogy igen, ha már tényleg helyrehozhatatlan a kapcsolat.


De nekem egy kapcsolat legerősebb tartópillére nem a szex. Az a kapcsolat kellemes velejárója.

36/N

2014. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 kolosszus22 ***** válasza:

17, szerintem a többiek szavaztak le.

Amúgy a 12-es leányzóval nagyon egyet tudok érteni, jó szex nélkül nincs hosszú távon boldog párkapcsolat. Aki nemet mond az vagy hazudik vagy életében nem volt része jó szexben vagy szimplán ő maga sem a testiség bajnoka, alacsony libidóval.

2014. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerül megbeszélni s megoldani a problémát, akkor bizony elválnának útjaim a páromtól. Inkább ez, minthogy a megcsalás bármelyik oldalról is. ;)
2014. márc. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

Igen,

Ha csak általánosságban nem működik,igen..tehát ha nem közben kialakult betegség, tehát átmeneti dologról van szó..


27/n

2014. márc. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

attól függ....ha pár hónap múlva következik ez be akkor valószínűleg igen! Ha viszont együtt vagyunk 10-15 éve és akkor vmi oknál fogva kezdenek problémák fellépni akkor semmiképp! 15 évet nem dobnék el emiatt..


De jó érzés olvasni, hogy itt egyesek akár majd 30-40 év házasságot is felrúgnának majd, mert esetleg a férjük agyvérzést kap és nem működik többé a szex..vagy lelki problémák miatt tartós impotencia lép fel....esetleg súlyos cukorbetegség miatt vagy vmi egyéb betegség/baleset következtében...az ember majd büszke szívvel nézheti a feleségét ahogy kisétál az ajtón...

2014. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:

Nem hazudtam! Én mindenkinek zöldet adtam!


Köszi a váálaszokat! Még jöhetnek vélemények! :)

2014. márc. 26. 21:36
 28/42 anonim ***** válasza:

Nem.

És igen nem volt részem még igazán jó szexben. Így elhanyaglva a libidòm is a béka popója alatt van. Volt hogy ez zavart, ma már nincs szükségem szexualitásra.

26n

2014. márc. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

23. "jó szex nélkül nincs hosszú távon boldog párkapcsolat"


Viszont a hosszú távú párkapcsolatban is ellaposodhat a szex, (lehetsz te bármekkora akrobataművész, megunnak) vagy ahogy előttem írták, betegség, lelki problémák, stb is közbeléphet. Akkor is lelépsz? Hát gratulálok, szerintem Te maradj a rövid párkapcsolatoknál, ha mindent csak a szexre építesz, és az az elsődleges.

2014. márc. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Én nem.Eleinte puffogtam,aztán próbáltuk megoldani,évek teltek el így.Sok frusztráció,félre lépések.Annyira más volt minőségben és mennyiségben is az igényünk.Szóval velem már szakítottak e miatt.
2014. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!