Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaki távkapcsoltaba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaki távkapcsoltaban? Működik?

Figyelt kérdés
Megismertem egy nagyon aranyos lányt de sajnos kb. 250 km-re lakik tőlem.Érdemes lenne jobban belemerülni ebbe dologba?Ugye ebbe benne van,hogy mondjuk a lány összejön valakivel a hátam mögött,bár nem tűnik olyan megcsalós típusnak,de sose lehet tudni.Szerintetek?
2014. jan. 8. 17:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem és nem!
2014. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
voltam és nagyon rossz:/
2014. jan. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Voltam, nem működött. Egy bizonyos kor és egyetértés kell hozzá annyi biztos. Szóval 30 körüli embereknél működhet, persze korábban is de akkor nagyobb eséllyel fog hamar véget érni.
2014. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

250 km az lófasz, biciklivel is el tudsz menni hozzá :D


Attól függ, hogy milyen sűrű tudtok találkozni. Azért ez nem akkora távolság, amit ne lehetne áthidalni. Nem tudom hol laktok, de lehet úgy is, hogy elindultok mindketten egymás felé és félúton találkoztok valami városban (így több időt lehettek együtt és még új tájakon is jártok).

Ha van elég pénzetek, akkor akár minden hétvégét együtt tudtok tölteni, úgy azért ki lehet bírni elég sokáig. Amikor meg nem találkoztok, akkor telefon, skype stb.


Én kb két éve élek távkapcsolatban, csak nálunk 9000 km a távolság :P A fél karomat odaadnám, ha csak 250 lenne.

2014. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ne kezdj így bele, semmi értelme, hacsak nem lesztek belátható időn belül biztosan közelebb egymáshoz.
2014. jan. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 GentLnazi ***** válasza:
A föld átmérője 12-13000km es te 9000re laksz a párod tol ,melyik két országról van szó?
2014. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mivel a Föld nem síkidom, ezért az átmérője irreleváns (ugyanis nem a belsejében lakunk, hanem a felszínén). Budapest-Tokió távolságról van szó egyébként.
2014. jan. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Attól függ ha összetudtok egy idő után költözni akkor megéri mi is igy voltunk a párommal csak mi 120 km volt
2014. jan. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Jonathan90 válasza:
Mi is távkapcsolatban élünk a párommal, több mint 2 éve. Bizalom a legfontosabb. Nem könnyű a kapcsolattartás, sok a félreértés a beszélgetéseink során, ami személyes társalgás során szóba se jönne. Ez talán a legnagyobb hátránya. Sok vita a semmiről.
2014. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 PearlDiver ***** válasza:
Csak akkor jöjjetek össze ha már együtt töltöttetek több időt és még mindig szimpatikus a másik. És ha nagy a szerelem.
2014. jan. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!