Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is így működik hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is így működik hogy?

Figyelt kérdés

barátom megtalálta a naplóját és nem mutatja meg mert ezt az előtt írta mikor találkoztunk. és csomó dolgot nem mond el, úgy érzem. mármint ami előttem volt, nem a nőire meg a családra gondolok, bár kitudja.

én meg mindent elmondok, lehet nem kéne


2013. dec. 29. 19:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
kotnyeles vagy!
2013. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
...még valaki?
2013. dec. 29. 19:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak titkai. Hagyd meg neki a sajátjait. Ne erőltesd mert egy hárpia leszel... az meg nem jó.
2013. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Inkább kicsit gyerekes vagy.Ne idegesítsd magad.Az az ő saját magán ügye.Neked is legyen.Nem kell mindent elmondani,mert ő is csak hülyeségeken fogja idegesíteni magát,aminek semmi köze kettőtök kapcsolatához.És nyugi ez nem azt jelenti,hogy nem őszinte.
2013. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

hát igen általában ez a baj a kapcsolatokkal hogy mindenki hazudozik meg titkolózik a másik előtt...

én nem értem mit kell szégyellni, ha egyáltalán van olyan, elfogadtam és kész

2013. dec. 29. 19:32
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is vannak és nem is akarom elmondani barátomnak és nem is fogom. Mert az az enyém. Azok meg az övéi. #3 voltam.
2013. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
ezzel nem hazudozik. egyszerűen féltékeny idegbeteg lennél ha más nőről olvasnál. már most is kombinálsz!
2013. dec. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem lennék féltékeny és nem hiszem hogy egy naplóba a nőit írja, annyira már ismerem. engem érdekel hogy mi volt régen, ennyi az egész csak
2013. dec. 29. 19:35
 9/16 anonim ***** válasza:
A tiétek a jövő. A múlt az enyészeté. Ha belepiszkálsz te is azzá válsz. Múlttá.
2013. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem hazudik össze vissza.Csak meg akar óvni attól,hogy olyan elméleteket gyárts magadban,aminek semmi értelme.Te is óvd meg.Ne mondj el mindent,mert néha jobb nem tudni.És nem bántod meg régi dolgokkal.
2013. dec. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!