Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál működik? Más párok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál működik? Más párok tudnak úgy elaludni, h a féri átöleli a nőt? És úgy is ébrednek?

Figyelt kérdés
Azért kérdem, mert én bírom egy darabig, h a kezem alatta legyen, de egy idő után zsibbad és kényelmetlen.
2009. okt. 13. 20:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja meg állandó merevedésem van , ahogy a fenekéhez érek:) Azért se tudok:)
2009. okt. 13. 20:33
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk így elaludni de amikor már félálomban vagyunk mindenki fordul a saját térfelére:) Reggelre viszont újra összebújva ébredünk:))
2009. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De jó nektek:( :)
2009. okt. 13. 20:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Mi sem tudunk úgy aludni mert hát nem egy helyben alszik az ember (legalábbis mi állandóan forgolódunk:) ) és olyankor mindig felkel az egyikünk.. így ha összeölelkezve is alszunk el ahogy elalszunk vmelyikünk előbb v utóbb elfordul a másiktól akaratlanul is így sose ébredünk fel ugyanúgy van h máshogy összeölelkezve de van h az ágy két végébe:)
2009. okt. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Mi külön alszunk. Szerintem mindenkinek szüksége van a nyugodt pihenésre... Teljesen jó a kapcsolatunk, szeretjük egymást. Aki csak teheti, harcoljon ki magának egy külön hálószobát! Nagyon jó!
2009. okt. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát lehet, hogy nagyon jó külön szobába aludni meg pihentető de én nem bírnám ki hogy ott van a barátom egy szobával arrébb és nem ölelhetem át.
2009. okt. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk úgy van h esti puszi, pár percig még ölelgetjük egymást, a karjaiba bújva beszélgetünk pár szót, aztán fordulok az én felemre ő meg az övére:) Nem nagyon találkozunk össze az éjszaka folyamán:) Aztán reggel meg amikor már félig fölébredünk akkor összebújunk. Ja és nem tudnék nélküle aludni, mármint másik szobába. A másik meg az h ő nem is engedné h ne vele aludjak:)

21/L

2009. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Á nálunk se lehet mert a pasim kukija állandóan megbök a fenekemnél:DHiába volt kufirc:DEgy darabig összebújunk aztán szunya de éjszaka van hogy odakuporodok hozzá:D
2009. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

párom elaludni sem tud ugy ha nem háttal van nekem,vagy hason...én ölelem át hátulrol,ő meg fogja a kezem...

de ez kb sosem több 10 percnél,forgolódok egy sort,és már a fejem alatt is a kezem

ha felém fordul,én meg háttal neki,az megint nemjo,mert álmában feláll neki,és arra felébred,ami nemjo

ugyhogy ő is hason,vagy háttal,énis

reggel meg hozzábujok kicsit (max 10 másodperc),utána ő ugrik ki az ágybol,mert ébredés után max 2 perc amit cigi nélkül kibir:D

de ez megszokás kérdése

sosem csináltunk belőle problémát h nem összebujva alszunk,attol még sokkal jobban szeretjük egymást,mint pl azok,akik görcsösen ragaszkodnak az összebujos,ámde kényelmetlen alváshoz

22/L

2009. okt. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!