Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Kérlek valaki

Figyelt kérdés

van egy fiu akit mindennél jobban szeretek és régen ő is szeretett. majdnem jártunk de kiderült ,hogy közben egy másik csajjal is kavart... de azt mondta hogy tényleg szeretett engem. azóta eltelt 6 hónap és még nem tudtam elfelejteni :( és most egy olyan lányt szeret aki egy büdös ribanc ,és ezt ő is tudja

és nemtudom hogy megmondjam-e neki hogy szeretem de nagyooon... :""(


2009. dec. 14. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

felejtsd el...

ha nem tudod akkor mond el neki és valszeg amit mondani fog neked egyből kiábrándulsz belőle. vagy még össze is jöhettek (erre nincs sok esély) a lényeg hogy legyél túl rajta :)

2009. dec. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
És 6 hónap után hogy jöhet be ennyire? Látod minden nap, vagy mi van?
2009. dec. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
úgy jön be nekem 6 hónap után hogy ovis társak voltunk, egy utcával lakik feljebb és az uncsim haverja,és majdnem mindennap látom
2009. dec. 14. 21:22
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig miért is nem mondtad el neki? Ennyire gyáva nyúl lennél? Állj elé és mond meg neki. De szerintem sem lesz ebből semmi, mivel van barátnője és neki mindegy, hogy egy ribancnak tartják. Ő szereti és neki ez a lényeg.
2009. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem vesztesz vele semmit haelmondod neki,akkor vesztenél ha magadban tartanád.Éd igen,ha elküldene a .....téged,akkor kitudnál belőle ábrándulni.
2009. dec. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Ugyan ilyen helyzetben voltam vagyok. Mikor nappalis egyetemista voltam az egyik évfolyamtársam odáig volt értem, gazdag gyerek és nagyon szép fiú. Minden lány odavolt érte. Sokáig lopva járt utánam,de soha nem vallott színt. Mindenki előtt nyílt titok volt, h. odavagyunk egymásért. De neki volt a lakóhelyén egy csaj, akit ált. iskolából ismert és újra kezdett vele járni a csaj nagyon buta volt (3* vették fel az egyetemre.. kocsival jár és adta az agyát..)Ennek ellenére a srác odáig volt értem és az utolsó buli alkalmával egy sárccal voltam, akivel bezsélgettem, és a haverjaival odajött részegen és elkezdett volna verekedni. Most levelzőre járok arra az egyetemre és ő is megint. Furcsa az élet. Mikor meglátt lemrevedik és csak néz. Múltkor odamentem hozzá és megöleltem& pusziltam. Azt sem tudta, hová legyen örömében. Rajtam fekete csőfarmer volt fekete bőrdzseki és fekete bőrcsizma. Nagyon jól néztem ki. Alig mert rám nézni.... A legtöbb ismerősöm azt mondja feletsem el, hát nem fogom és te sem tedd vallj színt neki és legyél hozzá kedves nagyon kedves mosolyogjál és legyél tündér. Anno én ott rontottam el, h. a nőjével foglalkoztam és nem vele. Most elveszem végre több év után, ami engem illet. ...
2009. dec. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Xaba89 ***** válasza:
keruld,ne beszelj vele. Ennyire egyszeru.
2009. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
18:28 ahogy érzed úgy tegyél....nem kell másra hallgatni csak a szívedre...
2009. dec. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!