Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérlek adjatok tanácsot, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot, nem akarom elveszíteni (!? )

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel elég jóban vagyunk mostanság.De hiába szép és jó minden,falakat emel elém,és szinte semmit sem árul el az életéről.Az egyik közös ismink annyit mondott,h nehéz az élete..De kinek nem az ebben a világban?Nagyon szeretném ha megbízna bennem,de egyszerűen nem tudok,h felé nyitni.Bevallása szerint nagyon szeret,sőt ezt a barátja is megerősítette.De akkor miért ilyen vissza húzódó?Ma is chaten a közösben elköszönt,én meg poénból beszóltam,hogy bizti nőzni megy..De tudja h csak viccnek szántam,erre egész este hozzám se szólt..S ez nagyon bánt,h nem tudom mi az igazi oka annak,hogy ilyen.
2011. nov. 25. 01:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A bizalomhoz idő kell, az időhöz türelem. Kérdezd meg, hogy nem sértődött-e meg, s ha mégis akkor miért...a többi dolgát meg ne firtasd, majd elmondja ha szeretné... egyszer...
2011. nov. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kérdeztem mikor vissza jött,,Azt mondta nem haragszik,csak rossz napja van és nem veszi a poénokat.De én ebből tudtam,hogy megsértődött.S bocsánatot is kértem amire már nem válaszolt,sőt még a barátja üzeneteire sem válaszolt,mikor rá írt..Féltem és aggódom érte nagyon.
2011. nov. 25. 01:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Valamit szégyell. A szégyene nagyobb, mint a vonzalma.


Sokszor nincs okuk erre, de a fiuk nagy szégyenkezők, és nem tudnak tuljutni ezen. :S

Ld.: Alon Gratch: Ha a férfi beszélni tudna c. konyv.

2011. nov. 25. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!