Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromat hazugsagon kaptam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromat hazugsagon kaptam. Aki egyszer hazudik, hazudni fog masodszor is? Hogy lehet ezutan megbizni valakiben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 13:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
58%
Engem is megcsaltak. De azóta eltelt 3-4 év, és boldogabb vagyok ugyanazzal mint valaha, hisz szerettem, és szeretem, ő is, csak hülyevolt. Egy esélyt mindenki megérdemel.
2008. júl. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem is megteszi újra, idő kérdése. Kérdés, hogy te meg tudsz e bocsátani, el tudod e viselni a megaláztatást, hogy megkefélt valaki mást.
2008. júl. 21. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha valamit soha nem tudnék páromnak megbocsátani, az ha megcsalna. Mért velem van, ha közben más kellett neki?? Biztos nem fogadnám vissza ha már egyszer megcsalt! Jobban érdemel mindenki egy hazug csalfánál!!! Te is!

Ne fogadd vissza!

2008. júl. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!