Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megcsalt a párom bízhatok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a párom bízhatok-e benne a jövőben? Azóta is sokszor kaptam hazugságon, és nem értem hogy miért csinálja, mikor Ő életem nagy szerelme.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 3. 06:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ő életem nagy szerelme" - igen, de te nem vagy ezek szerint az ő nagy szerelme. Itt a különbség, jobb ez nem lesz, mivel ezek alapján egyáltalán semmi tiszteletet nem érez irántad.
2010. ápr. 3. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek az előttem szólóval. Ha egyszer megcsalt, az bizonyos esetekben megbocsátható, de a második után már mi értelme bízni benne? Semmi nem tartja vissza, hogy még egyszer megtegye. Ezek szerint ő nem téged akar igazán. Próbálj lemondani róla és dobd ki minél előbb.
2010. ápr. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz lessz, de lépj tovább és hagyd ott. Ha szeretne akkor nem csal meg, és ha megbocsájtasz a dolog örökre ott lessz a levegöben. Az ilyesmit nem felejti el az ember.
2010. ápr. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
aki egyszer megcsinálta, megcsinálja mégegyszer
2010. ápr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
sürgősen el kell felejtened :/ lehet neked a nagy szerelmed ha ő semmibe sem néz... saját magadat alázod meg ha állandóan megbocsátasz neki... legyen benned tartás és ne hagyd magad
2010. ápr. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

azért hazudik, hogy kerülje a konfliktust... Lehet nem mer veled őszinte lenni, és így más úton próbálkozik... ez lehet szexuális, de akármi más is...

Gondold végig: volt olyan kívánsága/kérése amiből balhét csináltál?

25F

2010. ápr. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ha megcsalt ne pazarold rá az idődet! nem lehet ő a nagy Ő ha megcsalt, így felejtsd el és keress olyat aki szeret is téged!
2010. ápr. 5. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan így jártam.... nekem is ő a nagy ő..de ő megcsalt... és hazudgál is nekem..néha.. mással nem tudnék önfelett lenni... hogy felejtsem el?:S
2010. ápr. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja és még azt hozzá fűzném hogy tőle veszítettem el...:S 6 hónapot jártunk...:( 20L
2010. ápr. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem elég bántó, megalázó, hogy megcsalt a felejtéshez?


hülyének néz, nem becsül meg...ezzel foglalkozz ne azzal te mit érzel, az úgyis elmúlik...

2010. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!