Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A paromat hazugsagon kaptam....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A paromat hazugsagon kaptam. Aki egyszer hazudik, hazudni fog masodszor is? Hogy lehet ezutan megbizni valakiben?

Figyelt kérdés
2008. júl. 21. 13:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem mindegy mekkora az a hazugság... Mi történt? Úgy talán hitelesebben tudunk válaszolni!
2008. júl. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:( megcsalás

tagadás

2008. júl. 21. 13:47
 3/13 anonim ***** válasza:
De,hogy derült ki?Te utána jártál ennek vagy éppen rajta kaptad őket...?Mióta vagytok együtt?Kicsit írhatnál többet is,úgy könnyebb lenne.
2008. júl. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megcsalt akkor valami hiányzik neki belőlled amire szüksége van,vagy már nem szeret elégé!Szerintem beszéld meg vele ugy többre mész...és te ismered hogy általában igazat mond-e vagy nem vagyis hogy hihetsz neki vagy sem!
2008. júl. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
szerintem aki egyszer megcsalja a párját, az másodszorra is meg fogja. mégis azt mondják, hogy egy megcsalást még meg lehet bocsátani. hát nem tudom...
2008. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%
akármennyire szereted, én a helyedben nem bíznék meg benne... én túl büszke vagyok, így mindenképpen szakítanék a párommal, ha így megalázna :(
2008. júl. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki egyszer megteszi,nagy valószínűséggel megteszi újra csak idő kérdése.Nagyon ritka az esetleg,aki mégsem(bár ezt ritkábban hallani).Van,aki egyet még "elnéz",van aki nem és az elsőnél kidobja a másikat,pontosan azért,mert már nem tud 100%-ig megbízni a másikban,ott marad mindig egy kis tüske,jogosan.Ezt neked kell eldönteni,te tudod,hogy milyen valójában ő.De gondold át ezt nagyon,hogy megtudnál e bízni benne annyira,mint azelőtt és dönts okosan.
2008. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem lehet megbizni valakiben ezek utan. az igazat megmondva engem az ilyen dolgok melysegesen felhaboritanak es undort keltenek bennem. en biztos nem tudnek tobbe hozzaerni a szerelmemhez azzal a tudattal, hogy kozben masnak is odaadta magat :( nem lennek kepes megbocsajtani, nekem nem menne.
2008. júl. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Engem megcsaltak. Par honap mulva meg konyorogte vissza magat...

Tudom, hogy most szar. Nekem is az volt. De ha egyszer megengedte maganak azt a luxust hogy atvert es meg meg is alazott azzal, hogy megkefelt mast, nem erdemel bocsanatot. Sehogy nem lehet bizni igy valakiben.

Add ki az utjat mert sokkal jobbat erdemelsz!

2008. júl. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

18 éve

utánajártam

2008. júl. 21. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!