Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálosan szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit nagyon-nagyon szeretek, sőt egyszerűen megveszek érte...és érzem, hogy nekem ő az igazi nem kell senki más...csak Ő. de Ő nem így érez...azt monta még nem mer ilyet kijelenteni...de nekem örökké kell...tudom butaság mert még csak 15 vagyok...de akkoris...megőrülök úgy félek, hogy elveszítem...


egy kétségbeesett 15 éves lány


2009. dec. 9. 17:56
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Valahogy gondoltam h 15 éves az utolsó kommentelő. Tudod kislány, kicsit több tapasztalatunk van ilyen téren, mint neked. Te lehet, így tapasztalat nélkül, meg hú de szép a világ, örökre együtt, azt hiszed, h akár ez tarthat örökké is, de mi nem így látjuk. Ha már most azt mondja h nem akar vele lenni, milyen jövőjük lehet?:) Meg a férfiak úgy működnek (persze néha a lányok is, de náluk ritkább), ha hamar "elkötelezik" magukat, és korán belekezdenek egy hosszú kapcsolatba, egy idő után terhes lesz nekik, és úgy fogják érezni, nem élték ki magukat. És ez természetes. Na pl ezért se tartanak örökké az ilyen fiatal szerelmek. A 18, és 13 éves lány kapcsolata pedig azért valószínű h nem fog működni, mivel más a felfogásuk, a 18 éves srác már felnőtt, a 13 éves kislány pedig még KISLÁNY!. Szóval ennyi. De te 15 évesen, biztos méltán idiótázol le minket...látszik az értelem:)
2009. dec. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
háth kösz a hozzászólást. nagyon másképp gondolkozunk...
2009. dec. 16. 19:33
 23/24 A kérdező kommentje:
szakítottunk :)
2010. júl. 6. 11:33
 24/24 anonim válasza:
Azóta remélem megtaláltad az igazit
2022. aug. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!