Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Halálosan szerelmes vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Halálosan szerelmes vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy barátom akit nagyon-nagyon szeretek, sőt egyszerűen megveszek érte...és érzem, hogy nekem ő az igazi nem kell senki más...csak Ő. de Ő nem így érez...azt monta még nem mer ilyet kijelenteni...de nekem örökké kell...tudom butaság mert még csak 15 vagyok...de akkoris...megőrülök úgy félek, hogy elveszítem...


egy kétségbeesett 15 éves lány


2009. dec. 9. 17:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Attól függ. Meg akarsz halni? xD


Na, de komolyra fordítva: a pasik általában kevésbé intenzíven élik meg az érzelmeket, mint a lányok, és inkább a szex érdekli őket. A szerelem alapvetően egy hormonbombának is tekinthető, aminek a lényege, hogy az érzéseid eluralkodnak rajtad, és nagyon szeretsz, nagyon félsz, nagyon irigy vagy, nagyon gyűlölsz, stb.


Szerintem beszéljétek meg normálisan ezt a dolgot, nem kell neki is szerelmesnek lenni ahhoz, hogy akár örökre együtt maradjatok. Az érzelmeid csak jelzik, hogy kit vagy mit akarsz, de az eszeddel kell felmérned, hogy hogyan valósíthatod vagy őrizheted meg azt, aki vagy ami a célod. A félelem csak nagyon kevés esetben menthet meg bármit. A félelmek helyett azok orvoslásán gondolkozz, keresd azt az utat, amivel elnyered, kiérdemled a srác szívét. :)

2009. dec. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Érdekes amit itt sokan mondanak...h iylen nincs iylen fiatatalon h örökké....pedig sztem is van mert mi is bnőmmel ezt érezzük pedig szintén fiatalok vagyunk én 18 ő 13:$
2009. dec. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
43%

Már ne is haragudj meg de 15 évesen ő a sokadik barátod? Jézusom, akkor mikor kezdted? Szerintem vedd csak komolyan amit az a valaki írt, hogy lődd tarkón magad! Hidd el, nem fogsz hiányozni senkinek...

off 1: 15 évesen megkérték itt valaki kezét? Hülyék vagytok ti is...

off 2: 18 évesen mit szeretsz egy 13 éves lányban?


Hülyék vagytok, az már egyszer biztos...

2009. dec. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

kedves előző hülyézd le azt aki meg ellett te paraszt..hogy mit szeretek benne? azt amit benned nem mert egy t*pló vagy:/


és nincs itt jogod lehülyézni senkit mert te vagy a legnagyobb hülye a világon!!!:@

2009. dec. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

a szerelem kortalan, de tudni kell mindig hogy az örökké az szépen hangzik de csak nagyon ritkán lesz valóság


18 és 13 al mibajod van? 20 és 13 is van és ha szerelmesek akkor mondd meg nekik hogy ne, pedig a 20 nak kéne hogy legyen esze, de ha egyszer szerelmes lesz, akkor nincs, ezt mindenki aki voltmár szerelmes tudja hogy olyankor van minden csak józan gondolatok nincsenek... elméletben tudja a 20 éves is hogy hülyeség egy 13 évessel leállni, de van amikor a természet megtréfálja és nemtud mit tenni...

2009. dec. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
az hogy mennyire vagy halálosan szerelmes attól függ mennyire foglalja le a gondolataidat. Ne akard, hogy örökké Veled legyen ugyanis ez önzés. Ne haragudj, nem beszólni akarok, senki nem veszi észre, teljesen normális...Csak fontos, hogy észben tartsd, hogy nem Ő a Te boldogságod. Ha így állsz hozzá nagy esélyed van hogy koppansz egy k'+va nagyot. Fontos, hogy magaddal is foglalkozz, csak arra szeretnék kilyukadni, ne vessz el a másikban.
2009. dec. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 StephanieXx ***** válasza:
Sajnálom,de el fogod veszíteni (egyszer) ebbe jobb bele törödni...szomorú de ez van...Ne éld bele annyira magad,mikor látod,hogy ő nem "örökre "tervezi...
2009. dec. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

nem úgy sokadik barátom de jártam vagy 2 fiúval előtte...amúgy meg ne hülyézz le. mert azt sem tudod ki vagyok...anyád a hülye...a többieknek megköszönöm é mindenki aki úgy érez mint én annak sok sikert :)

és a 13, 18 az jó ha szeretitek egymást. :)

2009. dec. 12. 22:35
 19/24 A kérdező kommentje:
ő nem érezi úgy, hogy örökké szeretne...ezvan.
2009. dec. 15. 18:03
 20/24 anonim válasza:

Mivan ha a sokadik barátja? o.o pff.. és miért mondjátok neki hogy nem tart örökké? mik vagytok ti jósok? soha nem lehet tudni ! lehet 70évesen majd együtt totyognak haza felé :)):DD



és mit szóltok bele hogy egy 18éves fiú egy 13éves lányba szerelmes ? idiótááááák vagytok válaszolóók =o


15éves lány voltam aki írt már:D

2009. dec. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!